Kriminalinis striptizas „Sfinkso“ viešbutyje

Policijai pranešta, kad vakar naktį su Kauno nusikalstamu pasauliu siejamo asmens pirtyje išžaginta striptizo šokėja

Vakar paryčiais Kauno policija vėl užgriuvo Aukštaičių gatvėje esantį įvairiais gandais apaugusį viešbutį „Sfinksas“. Po beveik metų pertraukos.

Paskutinį kartą pareigūnai būriais mynė šio viešbučio slenkstį pernai rugpjūtį po pasikėsinimo į jo savininko Rimo Jakubausko, pravarde Gipsas, Organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnybos (ONTT) siejamo su „daktarais“ bei „daškiniais“, gyvybę.

Vakar paryčiais policija šiame viešbutyje ieškojo įtariamųjų dvidešimt trejų metų striptizo šokėjos iš pakaunės išžaginimu. Taip ji prisistatė vakar apie pusę penkių ryto atėjusi į Žaliakalnio policijos komisariatą.

Už pareigūnus kalbėjo jų klientas

Moteris teigė ką tik „Sfinkso“ viešbučio pirtyje buvusi sumušta ir išžaginta kelių vyrų.

Anot ankstyvosios pareigūnų viešnios, minėta kompanija po vidurnakčio užsisakė ją striptizo numeriui. Atvykus, kaip įprasta, ji pareikalavo sumokėti už būsimą numerį iš anksto. Tačiau vietoj to, pareiškėjos teigimu, buvo sumušta ir išžaginta.

Pirminiais duomenimis, viešniai nustatytas vidutinis girtumas – apie 1,5 promilės alkoholio.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl išžaginimo. Jį atliekantys pareigūnai tradiciškai nekalbūs. Vakar po pietų iš jų pavyko išpešti tik tiek, kad įtariamieji šiuo nusikaltimu „kol kas“ nesulaikyti.

Tačiau šnekus vakar, bendraujant su „Kauno diena“, buvo „Sfinkso“ savininkas R.Jakubauskas, skundęsis dienraščiui, kad dėl šio įvykio taip pat buvo pakeltas iš miegų ir paryčiais iškviestas į viešbutį.

Pašnekovas buvo įsitikinęs, kad jo viešbučio klientai neva susidūrė su lupikautoja, išmušinėjančia iš silpnumo akimirką nesusivaldžiusių vyrų pinigus. Neva tai jam teigę patys pareigūnai, kurių žiniomis, šantažuotoja verčiasi seniausia pasaulyje profesija ir už tai jau bausta administracine tvarka.

Auką su įtariamaisiais supažindino „Noriu“

R.Jakubausko patikinimu, vakar naktį viešbučio pirtį buvo užsisakę penki jauni rimti žmonės: trys vyrai ir dvi moterys. Per pačią įvykių kulminaciją, apie kurią policijai pranešė ši, pašnekovo teigimu, šantažistė, viena kompanijos moterų jau buvo išėjusi.

„Greičiausiai klientai šokėją užsisakė pagal žurnalą „Noriu“, – teigė R.Jakubauskas, tvirtinęs ir tai, kad šis leidinys – ne viešbučio, jį turėjo atsinešti užsisakiusieji pirtį.

„Sfinkso“ savininko žiniomis, atvyko ši viešnia į viešbutį apie pusę trijų nakties, nešina nemažu krepšiu ir kompaktinėmis plokštelėmis. Užsibuvo apie valandą. Išeidama nepareiškė administratorei jokių pretenzijų. Pastarajai netgi pasirodė, kad viešnia buvo patenkinta šiuo vizitu.

„Juk mes turime savo apsaugą, o administratorė, jeigu jai būtų pranešta apie nusikaltimą, nedelsiant būtų iškvietusi policiją“, – tikino R.Jakubauskas, kurio teigimu, įtariamuosius, išėjusius netrukus po užsakymą atlikusios viešnios, buvo galima dar sulaikyti.

Apie penktą ryto viešbutyje pasirodžiusi policija kompanijos, įtariamos išžaginimu, jau neberado. Tačiau pareigūnai išgavo iš viešbučio administracijos kai kuriuos įtariamųjų duomenys. Viliamasi, kad jų ieškant pavyks pasinaudoti ir įėjimą į viešbutį filmuojančios vaizdo kameros įrašais.

Pasikėsinimo byla nebaigta

„Per ketverius viešbučio egzistavimo metus to dar nėra buvę!“ – vakar dievagojosi R.Jakubauskas, į kurio gyvybę pasikėsinta pernai vasarą – po vakaronės viešbutyje, per kurią minėtos trečiosios bendrovės veiklos metinės.

Kaip tada rašėme, prie prabangaus mersedeso, pernai, naktį į rugpjūčio 2-ąją, stabtelėjusio Varnių ir Panerių gatvių sankryžoje ties raudona šviesoforo „akimi“, dideliu greičiu prilėkė sportinis motociklas. Jo keleivis paleido į viešbučio administratorę namo vežusį „Sfinkso“ savininką mažiausiai tris šūvius, po kurių dideliu greičiu nurūko atgal – Klinikų link.

Greitosios medikai, tada apžiūrėję R.Jakubauską įvykio vietoje, konstatavo, kad visos šautinės bei duženų padarytos žaizdos – kairėje vyriškio kūno pusėje (išpuolio metu Gipsas spėjo nugriūti keleivės pusėn): jų aptikta ir krūtinėje, ir rankoje, ir pilve, ir kojoje.

Ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus R.Jakubausko sveikatos sutrikdymo pradėjo Kauno vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyrius, tačiau po kelių dienų tyrimą iš jų perėmė ONTT. Oficialiai šio tyrimo detalės nekomentuotos, tačiau neoficialiuose pokalbiuose prasitarta, kad Gipsą greičiausiai tenorėta pagąsdinti. Neva tokią prielaidą perša panaudotas šaunamasis įtaisas, užtaisomas labai smulkaus kalibro šoviniais.

Nors Kauno ONTT tiria šį išpuolį jau dešimt mėnesių, redakcijos žiniomis, kol kas įtarimai niekam nepareikšti. Pats R.Jakubauskas, vakar paprašytas prisiminti aštuonių mėnesių senumo įvykius Vilijampolėje, apie juos kalbėti nepanoro.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.