„airBaltic“ sumuoja veiklos rezultatus

Didžiausia šiuo metu Lietuvoje veikianti aviakompanija per dvejus veiklos metus skraidino daugiau kaip pusę milijono keleivių.

Praėjusią savaitę sukako dveji metai, kai „airBaltic“ pradėjo pirmuosius skrydžius iš Vilniaus oro uosto. Per tą laiką Vilniaus oro uoste „airBaltic“ atliko 25 tūkst. skrydžių ir skraidino daugiau kaip 580 tūkst. keleivių.

2004 metų birželio 1 dieną bendrovė, naudodamasi išsiplėtusios Europos Sąjungos galimybėmis, pradėjo savo veiklą Vilniuje ir per porą metų tapo daugiausia keleivių gabenančia oro bendrove Lietuvoje.

Į Lietuvos skrydžių rinką „airBaltic“ įžengė su penkiais tiesioginiais skrydžiais – į Kopenhagą, Hamburgą, Kelną, Berlyną, Dubliną bei Rygą. Pirmasis „airBaltic“ skrydis iš Vilniaus oro uosto buvo į Kopenhagą. Tada kompanijos atstovybėje Lietuvoje dirbo 42 darbuotojai. Šiuo metu iš Vilniaus „airBaltic“ tiesiogiai skraidina į 14 miestų, įskaitant ir neseniai pradėtus skrydžius į Varšuvą ir Diuseldorfą, o atstovybėje Vilniuje dirba beveik 200 darbuotojų.

„Nors per dvejus metus mūsų bendrovė Lietuvoje pasiekė labai daug, savo plėtros planus pradedame įgyvendinti tik dabar, – komentavo bendrovės veiklą „airBaltic“ atstovybės Lietuvoje vadovas Tadas Vizgirda. – Ateinančiais metais planuojame papildomai įsigyti didesnių lėktuvų, pasiūlyti dar daugiau tiesioginių skrydžių iš Vilniaus ir pritraukti kur kas daugiau keleivių, pasirinkusių mūsų paslaugas“. Pasak Vizgirdos, siūlydama geriausią kainos, patikimumo ir gero aptarnavimo derinį „airBaltic“ siekia išlaikyti populiarios ir patikimos oro bendrovės statusą Baltijos šalių regione.

Šiuo metu iš Vilniaus „airBaltic“ keleivius skraidina vienu „Boeing 737-500“ ir penkiais „Fokker-50“ lėktuvais.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.