Žmogus pats sau išsikasa duobę

Šiandienos mistinis skaičių sutapimas – trys šešetukai – gali būti nesėkmingas tik tiems, kurie nepajėgs pažvelgti į jį be baimės

Trys šešetukai datoje – 2006 06 06 – ne toks jau dažnas sutapimas. Kaip tokią dieną neprisiminti lemties, šėtono ar antikristo, žvėries ar dar kitu paslaptingu vardu pavadinto skaičiaus?

Lemtį reikia keisti

Prietaringam žmogui trys šešetukai gali sukelti nemenko nerimo, o linkusiam pajuokauti – dar vieną progą tai padaryti. Europiečiai nėra tokie prietaringi kaip amerikiečiai, todėl šiandienos datą tikriausiai rašysime nevirpančia iš susijaudinimo ranka. O štai Amerikoje dėl trijų šešetukų prieš kelerius metus net buvo imtasi rimtų veiksmų.

Greitkelio numeris, kuris buvo toks pat kaip ir šėtono skaičius – trys šešetai, buvo pakeistas. Per Naujosios Meksikos, Kolorado ir Jutos valstijas vingiuojanti 666-oji magistralė tapo 491-ąja. Statistikos, kad dėl to ji tapo laimingesnė, kol kas nėra. Tačiau iš amerikiečių verta pasimokyti praktinio požiūrio į mistiką.

Žaidimai grėsme

Skaičių 666 mėgsta metalo muzikos grupės ir įsišėlioję paaugliai, jį naudoja satanistai savo apeigose. Apie jį rašoma Biblijoje: „Žvėriui buvo duotas snukis didžiuotis ir piktžodžiauti… Jį garbins visi tie Žemės gyventojai, kurių vardai neįrašyti nužudytojo Avinėlio gyvenimo knygoje… Kas sugeba, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius, ir jis yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši”.

Skamba išties kraupokai, nors jau ne vieną šimtmetį nesutariama, ką tai išties galėtų reikšti. Dėliojant hebrajiškas ir lotyniškas raides perskaityti galima skirtingai. Klasikinėje numerologijoje skaičius šeši yra „geras”. Tai – Veneros skaičius, žymintis harmoniją, pasitikėjimą. Pagal Kabalos numerologiją šešetukas reiškia progresą, balansą, harmoniją.

Kaunietė Genutė Česnulevičienė, kas savaitę Tibeto taurių muzika harmonizuojanti miestiečių mintis ir jausmus, konsultuojanti bei gydanti žmones alternatyvios medicinos priemonėmis, daugelio pacientų vertinama kaip aiškiaregė, į ne visai įprastą skaičių sutapimą nelinkusi žiūrėti rimtai.

„Man net mintis nekilo pažvelgti į tą dieną kaip į kažkuo ypatingą. Blogiausia yra tai, kad su nerimu prabilus apie tokią dieną, žmonės yra koduojami. Jei mes pasitikėtume savo intuicija, kitaip tariant, pirma savo mintimi kuria nors tema, išvengtume daugybės bėdų. Žmoguje yra ir Dievas (viršutiniai energetiniai centrai), ir demoniukai (apatiniai centrai). Kai pasakoma, kad kažkas atsitiks, žmogus išsigąsta ir taip susikuria tą mintį atitinkantis (egregorinis) debesis. Jis pradeda veikti ir mes patys taip sau išsikasame duobę”, – sako G.Česnulevičienė.

Prikąsti liežuvį

Su daugybe žmonių bendraujanti moteris sako, kad visiems būtų naudinga prikąsti liežuvį, kai norime bartis ar garsiai išsakyti savo nerimą. Neatsargiai pasakytas žodis gali būti išties kenksmingas, net jei tai perspėjimas apie gresiančią nelaimę.

„Yra medicina, yra aplinkiniai žmonės ir pats žmogus, kuris nuolat keičiasi, todėl jokia lemtis nėra galutinė. Pasakose yra daug tiesos: laimi tas kvailelis, kuris pasirenka patį sunkiausią kelią, tai yra tas, kuris siekia tobulėti”, – sako G.Česnulevičienė.

Jos nuomone, lietuviai linkę verkti ir tikėtis ne geriausio, o blogiausio, todėl neretai taip ir atsitinka. „Belskis į duris ir jos bus atvertos, sakoma Biblijoje. Tai raginimas pažinti visų pirma save. Bet mes nesibeldžiame, o paskui dejuojame. Tikintys žmonės turėtų ne baimintis baisiojo skaičiaus, o tiesiog melstis. Jeigu žmogus nieko blogo nepadaręs, joks negatyvas jo nepalies. Siūlau tą grėsmingą šešetuką paversti linksmybe. Vietoje baimės demono pasirinkime linksmybių demoną, išgerkime kavinėje vyno su draugais”, – sako D.Česnulevičienė.

Jos teigimu, žmogus savo mintimis ir įtampa pats sau gali pakenkti kur kas labiau nei aplinkiniai ar kokie mistiškai atrodantys sutapimai. Pirmasis žingsnis savo pačių labui – galvoti, kad bus geriau, o ne blogiau.

Parapsichologas ir astrologas Sergejus Azanovas sako, kad šiandien ypatinga diena bus tik tiems, kurie patys to nori. Išties šįsyk net šešetukai nėra išsirikiavę paeiliui, yra dar nuliai, tad skaičius išeinąs visai kitas. „Juk nieko neatsitiko net 1999 metais, kai apvertus šį skaičių, trys šešetukai išties buvo išsirikiavę paeiliui”, – šypteli S.Azanovas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Žmogus pats sau išsikasa duobę"

  1. Simona

    Sakykite, kaip galimetu su ponia Genute susisiekti asmeniskai? Labai reikalingas jos patarimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.