Pakruojyje – dalyvių gausa

Pakruojyje dvi dienas vyko pirmasis šių metų Lietuvos motokroso čempionato etapas.

Šiose varžybose dalyvavo itin gausus Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos sportininkų būrys. Sėkmingai I etape pasirodė mūsų krašto motokrosininkai.

Pirmieji į startą stojo I grupės lenktynininkai (50 A, 85, 500 A, 500 C ir keturračių motociklų klasėse).

Pirmasis etapas buvo sėkmingas aštuonmečiui klaipėdiečiui Linui Gedminui. Jis 50 kub. cm klasėje tarp trylikos jaunųjų sportininkų užtikrintai laimėjo abejas lenktynes. Pakruojyje Linas pademonstravo labai greitą važiavimo tempą, nepalikęs jokių šansų savo varžovams. Antras liko kaunietis Vincentas Natkevičius, o trečias – biržietis Dovydas Karka.

500 C klasėje užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius – į startą stojo net 38 motokrosininkai. Šioje klasėje puikiai pasirodė tik šiemet debiutavęs kretingališkis Evaldas Klimas. Jis ilgai važiavo penktas, bet dėl griuvimo buvo priverstas tenkintis penkiolikta vieta. Puikų rezultatą per gana trumpą laiko tarpą Evaldas pasiekė trenerio Žiginto Intos intensyvaus darbo dėka. Klaipėdiečiui Valerijui Nedošivinui lenktyniauti sekėsi kiek prasčiau. Puikiai startavęs Valerijus susidūrė su kitu sportininku, griuvo, patyrė traumą, bet tęsė kovą ir iškovojo 22-ą vietą.

Antrąją varžybų dieną kovas tęsė II grupės sportininkai (50 B, 65, 125, 500 B bei 750 klasės motociklai su priekabomis klasės).

65 kub. cm klasėje (vaikai iki 12 metų) vėl puikiai pasirodė klaipėdietis L. Gedminas. Jis tarp lietuvių užėmė ketvirtą vietą. Dar kartą užlipti ant prizininkų pakylos Linui sutrukdė blogas startas per antrąsias lenktynes. Bendroje įskaitoje L. Gedminas užėmė devintą vietą. Šioje klasėje dalyvavo 20 sportininkų – trylika lietuvių ir septyni latviai. Devynmetis klaipėdietis Saimonas Vespenderis buvo aštuntas tarp lietuvių ir penkioliktas bendroje įskaitoje. Šioje klasėje nugalėtoju tapo dvylikametis latvis Janis Karklinis.

Antrasis Lietuvos motokroso čempionato etapas vyks birželio 24-25 dienomis Alytuje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .