„LaPlaya“ gyvavo neilgai

Klaipėdoje vos prieš keletą mėnesių pradėjusi veikti picerija ir naktinis klubas „LaPlaya“ užsidarė.

Be darbo likę picerijos „LaPlaya“ darbuotojai baiminasi, kad darbdaviai paliks juos be atlygio.

„Užvakar darbdaviai pareiškė, kad picerija „LaPlaya“ bankrutuoja ir mes visi esame laisvi. Dėl atlyginimų esą jie niekuo negalintys padėti ir pasiūlė pasiimti picų ir sulčių. O jei turime priekaištų, pasiūlė kreiptis į teismą“, – pasakojo pusantro mėnesio picerijoje dirbusi Danutė.

Advokato patarimu ji vakar sakė bandžiusi įteikti picerijos administracijai prašymą atleisti iš darbo, bet niekas jai durų neatidarė.

„Specialiai nepriima mūsų prašymų, po kelių savaičių gausime lapus, kad mus atleidžia dėl bendrovės bankroto ir tada uždirbtų pinigų galėsime laukti nežinia kiek“, – samprotavo Danutė.

Tačiau vienas iš „LaPlaya“ savininkų – UAB LVS akcininkas Modestas Čeponkus „Vakarų ekspresą“ patikino, kad apie bankrotą kalbėti dar anksti. Jo teigimu, bendrovė LVS šiuo metu restruktūrizuojama, todėl nuo antradienio nebeveikia picerija-naktinis klubas „LaPlaya“.

Pasak M. Čeponkaus, bendrovę LVS nuspręsta restruktūrizuoti todėl, kad administracija blogai organizavo veiklą ir nederindavo veiksmų su akcininkais, dėl to buvo patirta finansinių nuostolių.

UAB LVS buvo įsteigta norint plėsti Palangoje veikiančio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ veiklą. Dabar, anot M. Čeponkaus, nuo šio klubo norima atsiriboti.

„Net ir blogiausiu – bankroto – atveju, visi darbuotojai atgaus tai, ką jie yra uždirbę. Čia tik laiko klausimas. Be abejo, aš suprantu žmonių nuogąstavimus ir tai, kad pinigų jiems reikia dabar, bet finansinė padėtis, deja, yra tokia, kokia yra“, – vakar sakė M. Čeponkus.

Jis kol kas negalėjo pasakyti, koks bus picerijos ir naktinio klubo „LaPlaya“ likimas.

Prekybos centro „Arena“, kur buvo įsikūręs šis naktinis klubas-picerija, direktorius Juozas Griciūnas vakar patvirtino jau ieškantis naujų nuomininkų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.