Kino žvaigždę sužavėjo koncertas „Siemens“ arenoje

Vakar moderniausioje Baltijos šalyse „Siemens“ arenoje vykęs Čiko Korėos (Chick Corea) džiazo koncertas sulaukė garbaus svečio apsilankymo. Su gausia draugų ir padėjėjų kompanija džiazo renginį iš arenos VIP ložės stebėjo pasaulinio garso kino aktorius Džeremis Aironsas (Jeremy Irons).

„Džiaugiamės, kad galėjome tinkamai priimti arenoje besisvečiavusią pasaulinio garso žvaigždę ir jam sudaryti geriausias sąlygas stebėti renginį. Todėl mums pats didžiausias įvertinimas buvo Džeremio Aironso pripažinimas, jog mūsų arenoje vykęs koncertas buvo vienas geriausių koncertų jo gyvenime“, – sakė „Siemens“ arenos savininkės ir valdytojos UAB „Rubicon eventus“ svarbių klientų aptarnavimo vadovė Laura Petrašiūnaitė.

Į žymiausiu JAV džiazo pianistu laikomo Čiko Korėos koncertą britų aktorius ir 5 jo draugai bei padėjėjai atvyko trimis mašinomis, o kiek vėliau prie jų kompanijos prisijungė dar keletas kolegų. Beje, į koncertą garsusis aktorius atsivežė ir dvi savo augintines – pudelių veislės kalaites, kurias paliko laukti mašinoje.

Beveik tris valandas trukusį ir apie 3 tūkstančius žiūrovų sutraukusį koncertą Džeremis Aironsas praleido „Siemens“ arenos VIP ložėje rūkydamas cigariles ir gurkšnodamas savo mėgstamiausią kokteilį – „Campari“ su apelsinų sultimis. Didelis džiazo muzikos gerbėjas britų aktorius iš arenos išvyko praėjus pusvalandžiui po koncerto pabaigos.

„Tai nuostabus ir labai malonus žmogus, – apie Džeremį Aironsą po renginio sakė L. Petrašiūnaitė. – Manau, kad jis yra iš tų garsenybių, kuriam svetima žvaigždžių liga, mat per renginį Džeremis labai šiltai ir draugiškai bendravo su arenos kolektyvu ir visiškai nevengė viešumo“.

Pirmą kartą Lietuvoje viešintis „Oskaro“ laureatas filmuojasi mūsų šalyje statomame britų seriale „Elžbieta I“. Komplimentų mūsų šaliai negailintis aktorius dar yra nusifilmavęs tokiose gerai žinomose kino juostose, kaip ‘Lolita“, „O dabar, ponios ir ponai“, „Prancūzų leitenanto moteris“, „Marija Kalas“, „Venecijos pirklys“ ir kituose.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.