NKL finalas prasideda iš naujo

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato finalo antrosiose rungtynėse antradienį Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės” komanda svečiuose atsilygino Vilniaus „Akademijos-MRU” krepšininkams – nugalėjo juos savų žiūrovų akivaizdoje ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Vilniaus „Akademija-MRU” – Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė” – 83:87 (23:28, 14:14, 20:20, 26:25). Žaidė ir taškus pelnė: „Akademijai-MRU” – M. Girnius (6 min./4 tašk.), T. Steikūnas (4/0), A. Dzeranovas (33/5), G. Leonavičius (38/12), Dž. Sandersas (37/17), T. Šablinskas (5/2), R. Deveika (18/2),T. Lisauskas (37/22) ir J. Jurgo (22/16). „Naftai-Uni- Laivitei” – A. Viskontas (38/20), A. Žymantas (17/0), R. Kasparavičius (33/16), M. Runkauskas (31/6), D. Daunys (13/16), D. Kurmis (10/6), A. Kaubrys (26/4), M. Bugys (5/0) ir V. Valančius (27/10).

Šioje, labai dramatiškoje kovoje pagrindinis klaipėdiečių ginklas buvo tolimi metimai – „Naftos-Uni-Laivitės” krepšininkai nuo tritaškio linijos pataikė net 9 metimus iš 16-os. Aikštės šeimininkai iš toli metė tiek pat kartų, tačiau pataikė tik 5 metimus.

Tiesa, klaipėdiečiai laimėjo tik pirmą susitikimo kėlinį, kai rezultatas buvo 28:23 jų naudai. Ši persvara, kaip paaiškėjo vėliau, buvo lemiama, nes antrą ir trečią kėlinukus komandos sužaidė lygiosiomis, o paskutinįjį „Nafta-Uni-Laivitė’ pralaimėjo vieno taško skirtumu.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Aidas Viskontas, kuris ant suolelio per visas rungtynes praleido vos 2 minutes, o aikštėje įspūdingai atakavo krepšį – pataikė 4 baudos metimus iš 6, 5 dvitaškius iš 8 ir abu mestus tritaškius.

Po 16 taškų uostamiesčio komandai pridėjo Remigijus Kasparavičius ir Deividas Daunys, 13 – Artūras Kaubrys, kuris dar atkovojo 11 kamuolių.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Lisauskas. Jis pelnė 22 taškus. Džonatano Sanderso sąskaitoje – 17 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Janas Jurgo pridėjo 16, o Gintaras Leonavičius – 12 taškų.

Priminsime, kad prėjusį penktadienį klaipėdiečiai namuose pralaimėjo „Akademijos-MRU” krepšininkams 70:77. Taigi, mūsiškiai susigrąžino aikštės pranašumą ir trečiąsias finalo rungtynes žais šeštadienį 20 val. Klaipėdoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .