Seksualiausia Lietuvos dainininkė Violeta Riaubiškytė keičia sceninį įvaizdį

Seksualiausia, karščiausia, mylimiausia, geidžiamiausia, žaviausia – tokius epitetus daugelis įpratęs girdėti, kai kalbama apie TV3 laidos „Penktadienio muzikos šou“ vedėją dainininkę Violetą Riaubiškytę.
„Keičiu sceninį įvaizdį – nuo šiol aš paslaptinga magijos pasaulio burtininkė“, – šypsosi skrybėlėta ir burtų lazdele mojuojanti V. Riaubiškytė.
Naujuoju įvaizdžiu dainininkė savo gerbėjus stebins net keletą savaičių – tiek, kiek truks pasiruošimai svarbiausio Lietuvos vaikų metų renginio „Vaikų balsas 2006“ apdovanojimų ceremonijai, kuri įvyks birželio 1 dieną 19.00 val. Vilniuje, „Utenos“ pramogų arenoje.
„Šiemet vaikų apdovanojimų ceremonija taps magijos ir stebuklų pasauliu, kuris daugeliui primins mylimiausio vaikų herojaus Hario Poterio istorijas ir nuotykius. Tikrų tikriausi iliuzionistai, raganos, stebuklus darančios Lietuvos garsenybės, magiškos dainos ir burtažodžiai, daugybė slapčiausių slėpinių ir magijos knygų personažų – štai ko pilna bus apdovanojimų ceremonijos scena“, – žada „Vaikų balso 2006“ apdovanojimų ceremonijos režisierė Rasa Micachienė.
Trumpam įvaizdį pakeitusi V. Riaubiškytė bus viena iš šio magiško renginio vedėjų. Įvairiausius magijos pasaulio personažus kuria ir dainininkai Atlanta, Svaras ir Edmundas Kučinskas, TV3 ekrano žvaigždės Agnė ir Neringa, „Be tabu“ vyrai Vytautas Tulevičius, Sėkla ir kiti. Scenoje vaikams pasirodys ir dainininkai bei grupės: Žilvinas Žvagulis, „Mango“, Mokinukės“, „Delfinai“, Alanas Chošnau, „Kastaneda“, „Neo“, Linas ir Simona, „69 danguje“, „Raketa“, „Dangaus“ dalyviai ir kiti!
Šiemet į „Vaikų balso 2006“ apdovanojimus pretenduoja: „Mokinukės“, „InCulto“ ir „Mango“ (mylimiausia „Vaikų metų grupė 2006“), Jurga, Taja ir Vilija (mylimiausia „Vaikų metų dainininkė 2006“), Stano, Alanas ir Žilvinas Žvagulis (mylimiausias „Vaikų metų dainininkas 2006“), „Mokinukių“ „Mažyti mielas“, Alano „Už tai“ ir grupės „69 danguje“ daina „Devintam danguj“ (mylimiausia „Vaikų metų daina 2006“), Žydrūnas Savickas, Virgilijus Alekna ir Robertas Javtokas (mylimiausias „Vaikų metų sportininkas 2006“), „Viščiukas Cypsius“, „Haris Poteris ir ugnies taurė“ ir „Ledynmetis 2“ (mylimiausias „Vaikų metų filmas 2006“), J. K. Rowling „Haris Poteris ir netikras princas“, Astridos Lindgren „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ ir Knister knyga „Ragana Lilė“ (mylimiausia „Vaikų metų knyga 2006“), „Monopolis“, „The Sims“ ir krepšinis (mylimiausias „Vaikų metų žaidimas 2006“), dainininkas, mokytojas ir gydytojas (mylimiausia „Vaikų metų profesija 2006“), LR Prezidentas Valdas Adamkus, „Išsipildymo akcijos“ globėja Nomeda Marčėnaitė ir dainininkas A. Chošnau (mylimiausias „Vaikų metų žmogus 2006“).
Bilietai į „Vaikų balso 2006“ apdovanojimų ceremoniją jau parduodami! Bilietų teiraukitės Bilietai.lt kasose. Daugiau informacijos www.bilietai.lt ir tel.: 1390. Vaikai iki 6 metų į renginį įleidžiami nemokamai!
„Vaikų balso 2006“ apdovanojimų ceremonija – birželio 1 dieną 19.00 val. Vilniuje, „Utenos“ pramogų arenoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Seksualiausia Lietuvos dainininkė Violeta Riaubiškytė keičia sceninį įvaizdį"

  1. senis

    Nešok auksčiau bombos, nes susipersi 😳

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.