V.Adamkus ramina profesines sąjungas

Prezidentas Valdas Adamkus susitikime su profesinių sąjungų atstovais pareiškė, kad teisėtvarkos pareigūnai, norintys mitinguoti tarptautinio prezidentų forumo dalyvių akivaizdoje, protesto akcijoms pasirinko netinkamą laiką.

„Tokios protesto akcijos tarptautinės bendruomenės akivaizdoje vargu ar padės spręsti krašto vidaus problemas”, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas mano, jog Vyriausybė, būdama atsakinga už nacionalinio biudžeto sudarymą, ir paskirstymą, turi pasirūpinti, kad sąžiningai valstybei tarnaujantys asmenys nesijaustų apgauti ir dėl to nenukentėtų pasitikėjimas valstybe.

V.Adamkus ragino Seimą nelikti nuošalyje sprendžiant aptariamas problemas. Šiuo metu Seime svarstomi keli įstatymų projektai, reglamentuojantys atlyginimų klausimus. Prezidentas siūlo atsižvelgti į profesinių sąjungų argumentus.

Šalies vadovas pabrėžė, kad Vyriausybė ir Seimas turėtų siekti glaudesnio dialogo su valstybės tarnautojus vienijančiomis profsąjungomis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.