NBA: L.Kleiza rungtynes pradėjo starto penkete

NBA reguliariojo sezono varžybose Bostono „Celtics” nusileido Indianos „Pacers” 112:117. Indianos klubo žaidėjas Šarūnas Jasikevičius rungtyniavo tik 29 sekundes, per kurias jo statistikos laukeliai liko tušti.

Daugiausia taškų „Pacers” pelnė P. Stojakovičius – 25, J.O’Neal’as pelnė 21 tašką bei atkovojo 15 kamuolių ir A.Croshere įmetė 20 taškų.

„Celtics” lyderis P. Pierce’as surinko 30 taškų, G.Greenas – 22.

Klivlendo „Cavaliers” komanda, kurioje jau rungtyniavo Žydrūnas Ilgauskas, nusileido NBA lyderiui Detroito „Pistons” klubui 73:96.

Ž.Ilgauskas per 21 minutę pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Klivlendo žvaigždė LeBronas Jamesas pridėjo 22 taškus, tačiau kiti statistikos rodikliai atrodo niūriai – 3 atkovoti kamuoliai bei vienas rezultatyvus perdavimas, nes trečiame kėlinuke L.Jamesas paliko aikštę dėl traumos.

Denverio „Nuggets” komanda neatsilaikė prieš Jutos „Jazz” 83:104. Lietuvis Linas Kleiza rungtynes pradėjo „Nuggets” starto penkete, žaidė 30 minučių, pelnė 16 taškių bei atkovojo 3 kamuolius. L.Kleiza atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė. Rezultatyviau už L.Kleizą žaidė tik C. Anthony, pelnęs 18 taškų.

Jutos gretose pasižymėjo C.Boozeris (25 taškai) ir M.Okuras (24 tšk.). Rusas A.Kirilenka įmetė 14.

Nors Naujojo Orleano „Hornets” 104:99 nugalėjo Sietlo „Supersonics” klubą, bet Arvydas Macijauskas net nebuvo registruotas rungtynėms. „Hornets” C.Paulas pelnė 21 tašką, o Sietlo gretose 36 įmetė R. Allenas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .