Automobilių sporte iniciatyvos netrūksta

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) parodė galinti veikti dar aktyviau.

Prieš porą savaičių į Kaune vykusį kasmetinį suvažiavimą rinkosi federacijos nariai bei jų atstovai, o vos po savaitės į laikinojoje sostinėje surengtą seminarą suvažiavo sporto klubų atstovai ir netgi patys sportininkai.

LASF prezidentas Romas Austinskas, pasveikinęs suvažiavimo dalyvius, pastebėjo, kad iš daugiau nei pusšimčio narių susirinko kiek mažiau nei trisdešimt.

Vis dėlto vieningu balsavimu buvo nuspręsta, kad kvorumas yra.

Ne paslaptis, kad tenka išgirsti skaudžių replikų, esą LASF dirba pernelyg vangiai, tačiau pamačius, kaip „aktyviai“ į suvažiavimus renkasi jos nariai, pastarieji priekaištai atrodo visiškai nepagrįsti.

R.Austinskas prisiminė, kad šių metų pradžioje, surengus Čempionų vakarą, iš daugiau nei dviejų šimtų kviestų svečių atvyko vos pusantro šimto autosporto veikėjų. Peršasi išvada, kad nemažai daliai sportininkų kiek lengviau yra kritikuoti kitus, nei patiems imtis iniciatyvos.

Vienu svarbiausių LASF suvažiavimo klausimų buvo laikomi ralio komiteto pirmininko rinkimai. R.Austinskas, iki šiol laikinai ėjęs pastarąsias pareigas, pripažino, kad pavyko pakelti Lietuvos automobilių ralio atvirojo čempionato kokybės kartelę gerokai aukščiau, nei buvo iki šiol. Nenuostabu, kad prezidentas savo kandidatūrą pasiūlė ir kitai kadencijai. Nors ir nedideliu balsų skirtumu, tačiau slapto balsavimo dalyviai tokiam siūlymui pasakė: „Taip“.

Ne tik autosporto komandų vadovams, bet ir patiems sportininkams bei jų vadybininkams nemažą intrigą sukėlė žinia apie LASF rengiamą seminarą „Lietuvos automobilių sporto plėtros galimybės“. Vis dėlto ir šįkart intriga greitai išblėso, kai į renginį susirinko vos keturiasdešimt klausytojų.

„Kad ir kaip būtų, reikia tikėtis, kad po pirmojo seminaro antrasis sulauks dar didesnio sportininkų dėmesio.

Tokių renginių esame numatę ir daugiau, nes būtina padėti mūsų nariams populiarinti įvairias autosporto šakas, kad jos sulauktų kuo didesnio visuomenės ir pačių sportininkų dėmesio. Manome, kad susirinkę dalyviai liko patenkinti gautomis žiniomis, kurių dalį galės pritaikyti ir praktikoje“, – kalbėjo LASF generalinis sekretorius Donatas Večerskis.

LASF prezidentas R.Austinskas vienareikšmiškai pabrėžė, kad pradėtų rengti seminarų nauda ateityje turės didelę reikšmę: „Būtina investuoti į žinias bei apmąstyti naujas galimybes, nes norint žengti su nūdienos žinių visuomene koja kojon tiesiog nėra kitos galimybės“.

Seminaro dalyviai buvo supažindinti su sporto vadybos ypatumais, informacijos apie automobilių sportą peteikimo būdais ir viešųjų ryšių peripetijomis.

Renginyje dalyvavęs ralio atstovas Benediktas Vanagas pasakojo jau seniai besidomintis šiais autosporto užkulisiais, tačiau iki šiol Lietuvoje pakankamai informacijos nerasdavęs: „Dažniausiai patirties ir žinių semdavomės iš užsienio literatūros, o dabar informacijos gausime jau ir Lietuvoje“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Automobilių sporte iniciatyvos netrūksta"

  1. Klausimai

    „nepriekaištingai atlikta Seimo procedūra“? O AT Pakso kaltės tai nerado? Paksas ne genijus ir ne talentas, bet susidorota su juo buvo skersgatvio metodais. Beje, ar tada pasiklausymo aparatūra buvo sertifikuota? Zuoko atveju tai ne…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.