R. Poškus sezoną pradėjo įvarčiu

Vakar, sekmadienį buvo sužaistos paskutinės Rusijos „Premier“ lygos 1-ojo turo rungtynės. Sezoną įvarčiu pradėjo Lietuvos rinktinės puolėjas Robertas Poškus – jis įmušė „Zenit“ rungtynėse su „Saturn“ ekipa, kurioje lygos varžybose debiutavo kitas lietuvis Edgaras Česnauskis.

Susitikimas tarp „Zenit“ ir Ramenskojės „Saturn“ vyko Sankt Peterburge. Įdomus faktas, jog „Saturn“ treniruoja buvęs šio sezono Čempionų lygos atradimo „Artmedia“ treneris Vladimiras Weissas, o „Zenit“ stratego vietą užima čekas Vlastimilas Petržela. Nors atrodė, jog pradėjęs anksčiau sezoną „Zenit“ turėtų pakankamai lengvai susidoroti su pirmenybių vidutiniokais, tačiau pirmajame kėlinyje vaizdas buvo visiškai skirtingas.

„Saturn“ nuolat atakavo ir vienoje iš atakų įmušė įvartį – komandos naujokas Edgaras Česnauskis krašte sugebėjo dviejų varžovų apsuptyje perduoti kamuolį ekipos draugui, šis atliko perdavimą į baudos aikštelę, ir ten buvęs laisvas Branislavas Obžera tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuo virpsto išvedė svečius į priekį.

Po pirmojo kėlinio „Zenit“ atliko pora keitimų, po kurių aikštėje pasirodė Lietuvos rinktinės puolėjas Robertas Poškus, ir būtent jis 74-ąją rungtynių minutę po greitai įžaisto baudos smūgio permetęs vartininką išlygino rezultatą.

Po įvarčio padėtis aikštėje įkaito ir futbolininkai ne visuomet susivaldydavo, tad rungtynių teisėjui teko parodyti net dvylika geltonų kortelių. Rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 1-1.

Antrasis šios dienos mačas įvyko Kazanėje. „Rubin“ futbolininkai susitiko su praėjusį sezoną tik per plauką nepalikusiais elitinės lygos Rostovo „Rostov“ futbolininkais. „Rostov“ komandos „Rubin“savo aikštėje negalėjo nugalėti nuo 2003 metų.

Pradžioje atrodė, kad ir šį kartą nepavyks, nes 30-ąją minutę Michailas Osinovas realizavo 11 m. baudinį skirtą į „Rubin“ vartus, tačiau antrajame kėlinyje šeimininkai suaktyvėjo ir 50-ąją minute krito išlyginamasis įvartis į „Rostov“ vartus, kuris taip pat buvo pelnytas mušant 11 m. baudinį. 58-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas svečių žaidėjas, o 80-ąją minutę „Rubin“ pelnė pergalingą įvartį. Šeimininkai nugalėjo rezultatu 2-1 nugalėjo ir plenė pirmuosius 3 taškus šiame sezone.

Paskutinis turo mačas vyko Maskvoje. „Lokomotiv“ su nauju treneriu priešakyje turėjo egzaminuoti Samaros „Krylja Sovetov“, kurie vis dar neišbrenda iš finansinės krizės. Tačiau atrodė, kad egzaminuojamas šį vakarą buvo „Lokomotiv“.

Jau 3-ąją rungtynių minutę „Krylja Sovetov“ pelnė įvartį ir tuo bandė nenusiraminti. Po antrojo kėlinio „Lokomotiv“ suaktyvėjo, tuo palengvindami „Krylja Sovetov“ galimybes pelnyti dar įvartį, nes šeimininkų gynyba be dviejų pagrindinių žaidėjų neatrodė įspūdingai ir dažnai leisdavo svečių futbolininkams susikurti progas, kurių jie nerealizuodavo. Rezultatui nepasikeitus gana netikėtą pergalę minimalia persvara šventė svečiai.

Sekmadienio rungtynių statistika

„Zenit“ 1 – 1 „Saturn“

28` [0 – 1] Branislav Obžera

74` [1 – 1] Robertas Poškus

R.Poškus („Zenit“) žaidė nuo 46-osios minutės, E. Česnauskis („Saturn“) žaidė iki 84-osios minutės ir jį pakeitė R.Džiaukštas („Saturn“). E.Majus („Zenit“) rungtynėms registruotas nebuvo.

„Rubin“ 2 – 1 „Rostov“

30` [0 – 1] Mikhail Osinov (11 m.)
50` [1 – 1] Alejandro Dominguez (11 m.)

80` [2 – 1] Ergen Jaaland

56`iš aikštės buvo pašalintas Andriy Bochkov („Rostov“).

„Lokomotiv“ 0 – 1 „Krylja Sovetov“

3` [0 – 1] Kszysztof Lagievka

E.Raziulis („Krylja Sovetov“) rungtynėms registruotas nebuvo.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.