„Eika“ Utenoje stato pirmąjį mados ir grožio prekybos centrą

Jau šį rudenį drabužių ar kosmetikos panūdusiems įsigyti uteniškiams nebereikės važiuoti į Vilniaus ar Kauno didžiuosius prekybos centrus. Nekilnojamojo turto vystytoja „Eika“ Utenoje stato pirmąjį šiame regione mados ir grožio prekybos centrą, tapsiantį svarbiausiu traukos centru Utenos apskrityje.

„Tokio prekybos centro atsiradimas čia tiesiog būtinas ir byloja apie regiono ekonominės galios augimą“, – teigia „Eikos“ komercinių patalpų skyriaus vadovas Martynas Žibūda. Utenos apskrityje veikia vienos sėkmingiausių gamybos įmonių Lietuvoje, gyventojų pajamos vienam šeimos ūkiui yra tarp didžiausių šalyje.

„Ėjimas apsipirkti“ visame pasaulyje suprantamas kaip laisvalaikio rūšis, neatsiejama nuo gyvenimo kokybės. Su naujuoju prekybos centru mes sukuriame šią galimybę Utenoje. Esu tikras, jog naujo mados ir grožio prekių prekybos centro atsiradimas pritrauks ir daugiau investicijų“, – tvirtina M. Žibūda.

Į prekybos centrą, kurio bendras plotas – 4500 kv. m, bendrovė ketina investuoti beveik 13 mln. litų. Jame įsikurs daugiau kaip dvidešimt drabužių, avalynės, kosmetikos ir aksesuarų parduotuvių, veiks restoranas. Po moderniu dviejų aukštų pastatu bus įrengta 100 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Prekybos centro statybas Aušros gatvėje planuojama baigti šį rudenį.

Lietuviško kapitalo bendrovė „Eika“, įkurta 1992 metais, šiuo metu valdo projektų daugiau nei už 500 mln. litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.