Artas: „Europai reikalinga baladė“

Saldžių baladžių atlikėją Artą supa keisčiausi gandai – tai jis laksto autostrada prabangiu sportiniu automobiliu, tai jis pasirodo vakarėliuose su gerokai už jį vyresne palydove.

„Klaipėdai“ vietą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje užsitikrinęs kaunietis prisipažino, kad „Audi A6“ jis skolinasi iš tėvo, o apie paslaptingąją meilę jis kalbėti bijąs. „Jau keliskart pasimokiau – tik viešai pasipasakoju apie savo meiles, jos kaipmat dingsta“, – pasakojo Artu pasivadinęs Artūras Vitkauskas, kuris turi receptą, kaip pagaliau užkariauti Europą.

Išmąstė taktiką

Ketvirtąją vietą nacionaliniame „Eurovizijos“ pusfinalyje užėmęs ir kovo 4-ąją konkurso finale pasirodysiantis Artas tikino nebe pirmą kartą „Eurovizijoje“ dalyvaujantis tikrai ne dėl reklamos. „Nuoširdžiai tikiu savo sėkme. Jeigu netikėčiau, tikrai nedalyvaučiau“, – sakė dainininkas.

Šių metų atrankai lėtą kūrinį „Wonder Who Loves You“ Artas pasirinkęs neatsitiktinai. Antrus metus iš eilės baladę LRT studijoje atlikęs vaikinas savo taktiką aiškino taip: „Baladės gal ir nelaimi pirmųjų vietų, bet nebūna ir paskutinės. Lietuva juk nesiekia laimėti „Eurovizijos“. Kol kas visi norime bent šiek tiek aukštesnės nei paskutinės vietos. Siųsdami atlikėjus naiviai tikimės kažkokių pergalių. Reikia elementarios gražios dainos, kuri suvirpintų širdis, ir pergalė garantuota“.

Nors prieš atranką Artas viename leidinyje žadėjo, kad šių metų jo pasirodymą lydės įspūdingas šou, „Klaipėdai“ jis tikino, jog sėkmė Europoje nuo konfeti kiekio nepriklauso. „Reikalingas balsas ir nesuvaidintas jausmas, visa kita – tik prieskoniai. Neneigsiu, pasirodymas finaliniame koncerte bus gražesnis nei parodytas pusfinalio metu“, – aiškino Artas.

Užsieniečiais nepasitiki

Pernai švedų pažadais sukurti nepakartojamą šou susigundžiusi Laura Čepukaitė „Eurovizijoje“ liko paskutinė. Paklaustas, ar sutiktų bendradarbiauti su užsieniečiais, ruošiantis šiam konkursui, Artas sakė, kad užsienio prodiuseriai nėra pranašesni už jo pasirinktą lietuvių profesionalų komandą. „Tiesiog reikia daug dirbti. Į pasiūlymus iš užsienio žiūriu atsargiai. Jeigu pasiūlytų bendradarbiauti, žinoma, susidomėčiau, bet aklai nepulčiau ir neįtikėčiau, kad jie – stebukladariai, kurie sukurs pasaulinį hitą. Tie, kas kuria garsius hitus, „eurovizijose“ nesiblaško“, – įsitikinęs Artas.

Išlavintą balsą turintis, patrauklias dainas kuriantis vaikinas prisipažįsta, kad Lietuvos muzikos rinka jam išties atrodo per maža. Tačiau dairytis į užsienį neužtenka – reikia bandyti „įlįsti“ į šią rimtą rinką, mano atlikėjas. „Toks noras, be abejo, yra. Stengiuosi, kad jis taptų realybe“, – sakė Artas.

Muzikos mokykloje pianino klasę baigęs Artas dainavimu domėtis pradėjo pats. „Esu „samaūčka“, – sakė KTU muzikos technologijas ir garso režisūrą bei kultūrinių projektų vadybą studijuojantis vaikinas.

Vairuoja atsargiau

Pernai į sostinėje vykusią atranką važiavęs kaunietis pateko į avariją – į sceną jam teko lipti iškart po jos. Anot dainininko, šiemet į koncertą jis važiavo sunerimęs, stengėsi vairuoti atsargiau.

Nors sklando gandai, kad Artas ne kartą buvo pastebėtas prie prabangaus automobilio vairo, atlikėjas aiškino – jo įsigyta 1997-ųjų „Toyota“ tikrai nėra prabangi. „Dažnai važinėju tėvo vardu registruotu automobiliu. Gal čia jis kažkam atrodo sportiškai prabangus?“ – svarstė jis.

Suabejojus, ar Artas nėra antrasis Robertas Kupstas, kurį finansuoja pasiturintys giminaičiai, dainininkas sakė, kad tėvai yra vieni iš jo veiklos rėmėjų. „Tačiau stengiuosi viską daryti savo jėgomis, leidybinės kompanijos padedamas“, – teigė Artas.

Apie vyresnę draugę, kurią retsykiais gerbėjai pastebi dainininko draugijoje, vaikinas kalbėjo santūriai: „Noriu merginos, su kuria galėčiau pakalbėti įvairiomis temomis, o ne papuošalo, kad šalia sėdėtų. Mane domina ne tik gražios, bet ir intelektualios merginos. O koks jų amžius – nesvarbu“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , , .

One Response to Artas: „Europai reikalinga baladė“

  1. arto gerbėja

    artas labai gerai dainuoja jis šaunus taip ir toliau tavoištikima gerbėja aš jo vardą gyniau ir toliau ginsiu 8)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.