Orlando krepšininkai nesulaikė Ž.Ilgausko

NBA čempionate Žydrūno Ilgausko bei Martyno Andriuškevičiaus „Cleveland Cavaliers” klubas antradienį namuose 105:92 (25:19, 21:21, 28:23, 31:29) nugalėjo „Orlando Magic” krepšininkus.

Ž.Ilgauskas šiose rungtynėse pelnė 24 taškus ir po krepšiais atkovojo 13 kamuolių. Per 32 su puse minutės jis pataikė 11 dvitaškių iš 17 bei abu baudų metimus. Be to, lietuvis atliko du rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko tris pražangas. M.Andriuškevičius nerungtyniavo.

26 taškus į svečių krepšį įmetė Lebronas Džeimsas, šiose rungtynėse atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 2 varžovų metimus. Orlando komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Dvaitas Hovardas (23 tšk.).

„Cavaliers” ekipa Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje su 32 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu užima antrąją vietą.

Trečiąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantis Šarūno Jasikevičiaus „Indiana Pacers” (27/23) klubas namuose 97:75 (23:21, 27:22, 26:17, 21:15) nugalėjo „New Orleans-Oklahoma City Hornets” ekipą su Arvydu Macijausku.

Š.Jasikevičius į svečių krepšį įmetė 10 taškų, po krepšiais atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po dukart suklydo bei prasižengė. Per beveik 22 minutes Š.Jasikevičius pataikė 2 tritaškius iš 6 bei 2 dvitaškius iš 4. Devynias su puse minutės žaidusio A.Macijausko sąskaitoje – 4 taškai (dvitaškiai 2/4), perimtas kamuolys ir klaida.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Denis Grendžeris – 22 taškai, 11 atkovotų ir 3 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir blokuotas varžovo metimas. „Hornets” ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Krisas Polas (27 tšk.).

„Hornets” krepšininkai su 29 pergalėmis ir 24 pralaimėjimais Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupyje yra ketvirti.

Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderis „Denver Nuggets” (29/26) klubas su Linu Kleiza namuose 100:84 (31:31, 14:26, 30:16, 25:11) įveikė Rytų konferencijos Pietryčių pogrupio bei absoliučią lygos autsaiderę „Charlotte Bobcats” komandą.

Lietuvis aikštelės šeimininkams pelnė 13 taškų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 4 pražangas. Per 25 minutes L.Kleiza pataikė 5 dvitaškius iš 10 bei 3 baudų metimus iš 4.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , .