Ūkio banko kreditai smulkiam ir vidutiniam verslui

Ūkio bankas, siekdamas paraginti smulkaus ir vidutinio verslo įmones drąsiau skolintis ir pagerinti smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) kreditavimo sąlygas, iki šių metų balandžio pabaigos skelbia kreditų smulkioms ir vidutinėms įmonėms kampaniją.
Akcijos metu bankas aktyvins verslo kreditavimą, siūlydamas ypatingas sąlygas ir paslaugų įkainius: gavęs visus reikiamus dokumentus, sprendimą dėl kredito suteikimo pateiks per vieną darbo dieną, kels minimalius reikalavimus verslo planui. Naujiems klientams netaikys dokumentų parengimo mokesčio, jei kreditas užtikrintas INVEGA garantija arba nekilnojamojo turto įkeitimu.
„Ūkio bankui tai labai svarbi akcija, nes orientuota į vieną strategiškai reikšmingiausių mūsų klientų ratą – smulkaus ir vidutinio verslo įmones. Gerindami kreditavimo sąlygas mes siekiame prisidėti prie smulkaus ir vidutinio verslo Lietuvoje plėtros, o tuo pačiu ir prie regionų, kuriuose veikia bankas, ekonominio gyvybingumo. Smulkios ir vidutinės įmonės yra visų Europos šalių ekonomikos pagrindas. Būtent šios įmonės sukuria šimtus darbo vietų europiečiams ir sąlygoja daugelį ekonominių permainų, todėl smulkaus verslo kreditavimas yra svarbi sritis ne tik regionų, bet ir valstybės mastu” – sako Ūkio banko Valdybos pirmininkė Edita Karpavičienė. Ūkio banko tinklas apima 18 Lietuvos rajonų, kuriuose turi 41 aptarnavimo skyrių.
Akcijos metu ypatingas dėmesys bus skiriamas mikrokreditavimui, kuomet suteikiamas kreditas neviršija 25 tūkstančių eurų arba ekvivalento kita valiuta. Mikrokreditai yra suteikiami mikro įmonėms, kuriose dirba iki dešimties darbuotojų, o įmonių metinės pajamos neviršija 7 mln. Lt. „Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros agentūros puslapyje internete atlikta apklausa rodo, kad net 56,4 proc. verslininkų jaučia mikrokreditų poreikį. Siūlydami akciją atsižvelgiame ir į rinkos lūkesčius” – pastebi E.Karpavičienė.
Smulkioms ir vidutinėms įmonėms, kurioms bus suteiktas Ūkio banko mikrokreditas, sumažės vietinių ir tarptautinių pinigų pervedimo mokesčiai.
Akcijos metu šiai Ūkio banko klientų grupei MasterCard Business ir Maestro Business mokėjimo kortelės išduodamos nemokamai, netaikant kredito kortelės išdavimo mokesčio. Visos šios lengvatos galios iki pusantrų metų nuo mikrokredito išdavimo datos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.