„Kaunas” vėl nesugebėjo įveikti „Vilniaus”

Dėl Čempionų lygos kvalifikacinių varžybų iš 20-ojo turo atkeltos vienerios „A lygos” pirmenybių rungtynės vyko antradienį – Lietuvos čempionų titulą ginantis FBK „Kaunas” trečią kartą šį sezoną nesugebėjo įveikti „Vilniaus” klubo.

„Vilnius” 0 – 0 „Kaunas”

Pirmąją komandų tarpusavio dvikovą dar balandžio mėnesio viduryje netikėtai buvo laimėjęs „Vilnius”, o prasidėjus antram ratui gegužės pabaigoje „Kaunas” namuose su sostinės ekipa sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Šį kartą „Žalgirio” stadione vykusiame mače „Kaunui” vėl nepavyko pralaužti vilniečių gynybos, o rezultatyvumu čempionate nepasižymintys šeimininkai įmušti taip pat nesugebėjo ir rungtynės baigėsi taikiai.

Taigi „Kaunas” nepasinaudojo puikia proga priartėti prie lygoje pirmaujančio „Ekrano” – šias komandas ir toliau skiria aštuoni taškai. Tuo tarpu „Vilnius” aplenkė dviem rungtynėmis mažiau sužaidusią „Vėtra” ir taškais susilygino su „Sūduva”.

Vaidotas Januška

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.