„Lietuvos rytas” nusileido lenkams

Eurolygos B grupės varžybose Vilniaus „Lietuvos rytas” išvykoje rezultatu 73:75 nusileido Sopoto „Prokom Trefl” ekipai.

Pirmajame ketvirtyje sėkmingiau rungtyniavo varžovai, kurie kėlinuko viduryje pirmavo 7 taškų skirtumu – 19:12. „Lietuvos rytas” vėliau sumažino deficiti, o pirmasis kėlinukas baigėsi mūsiškiams atsiliekant 16:20.

Antrąjį kėlinuką lenkai pradėjo 5 taškais be atsako ir padidino skirtumą iki 9 taškų – 25:16. Po Tomo Pačėso tritaškio komandas jau skyrė 10 taškų (28:18), tačiau vilniečiai nesiruošė kapituliuoti ir prieš didžiąją pertrauką, daugiausiai Simo Jasaičio pastangomis, sumažino skirtumą iki 3 taškų – 32:35. Ilsėtis žaidėjai išėjo lenkams pirmaujant 37:34.

Trečiajame ketvirtyje vėl geriau sekėsi aikštės šeimininkams. Goranas Jagodnikas buvo sunkiai sustabdomas. Po jo tritaškio „Prokom Trefl” susigrąžino dviženklę persvarą – 57:57, o kėlinukas baigėsi varžovams esant priekyje 64:52.

Lemiamoje rungtynių dalyje „Lietuvos rytas” pamažu vijosi lenkus, kol galiausiai kėlinuko gale S.Jasaičiui tritaškiu pavyko persverti rezultatą savo naudai – 70:69. Likus 35 sekundėms Tomas Masiulis pataikė dvitaškį, sugrąžindamas savo ekipai minimalų pranašumą – 71:70. „Lietuvos rytas” suklydo, o Christianas Dalmau padidino atotrūkį iki 3 taškų – 73:70. Paskutinėmis sekundėmis, lenkams pirmaujant 3 taškais, Matthew Nielsenas stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė vieną baudą, o „Lietuvos rytas” sugebėjo atkovoti kamuolį. Vis dėlto paskutinė ataka, kurios metu australas metė sunkų metimą, buvo nesėkminga.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė G.Jagodnikas – 23 taškai (5 atk. kam.), A.Wojčikas – 18 (6 atk. kam.), C.Dalmau – 11, T.Pačėsas ir T.Masiulis (7 atk. kam.) – po 8.

„Lietuvos ryte” išsiskyrė S.Jasaitis – 19 taškų, M.Nielsenas – 17 (6 atk. kam.), H.Mujezinovičius – 13 (11 atk. kam.), F.House – 9, R.Javtokas – 8 (7 atk. kam.), M.Bakeris – 5, A.Šležas – 2.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .