„Cavaliers” grįžo į pergalių kelią

Pergalę po dviejų nesėkmingai pasibaigusių rungtynių NBA pirmenybėse iškovojo Žydrūno Ilgausko ekipa – Klivlendo „Cavaliers” namie 89:86 įveikė Milvokio „Bucks” krepšininkus.

Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos „Cavaliers” pirmavo 10 taškų, tačiau 11 taškų paeiliui pelnę svečiai persvėrė rezultatą. „Kavalierius” išgelbėjo komandos lyderis LeBronas Jamesas. Paskutinę mačo minutę jis pelnė 2 taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą Donyellui Marshalui. Šis dėjimu į krepšį įtvirtino „Cavaliers” persvarą.

„Žinojau, kad turiu būti agresyvus. Tai buvo labai svarbus mačas”, – savo pasirodymą apibūdino per plauką nuo „trigubo dublio” likęs Jamesas. Jis pelnė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers” lyderio pasirodymą gyrė ir „Bucks” gynėjas Michaelas Reddas: „Rungtynių pabaigoje maniau, kad mes laimėsime, tačiau, pasirodo, klydau. LeBronas atliko milžinišką darbą”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .