Pajūryje – skaudžios eismo nelaimės

Plungės rajone kaktomuša susidūrus dviem automobiliams žuvo abiejų mašinų vairuotojai, dar vienas žmogus sužalotas. Be to, trys žmonės sunkiai sužaloti dviem mašinoms susidūrus netoli Palangos.

Avarija kelyje Plungė-Vėžaičiai įvyko sekmadienį vėlai vakare.

Apie 22.40 val. 23-iajame kelio kilometre 21-erių M. D. vairuojamas automobilis „Ford Probe“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į automobilį „Volkswagen Jetta“, kurį vairavo 45 metų A. V. Abiejų mašinų vairuotojai žuvo vietoje.

Nukentėjo pirmojo automobilio keleivis, 21-erių M. V. Jis dėl kūno sužalojimų paguldytas į Plungės ligoninės traumatologijos skyrių.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko automobilio „Ford Probe“ vairuotojui viršijus saugų greitį ir nesuvaldžius mašinos.

Plungės rajono policijos komisariatas dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Dar viena kraupi avarija, kurioje buvo sunkiai sužaloti trys žmonės, sekmadienį įvyko kelio Palanga-Graudučiai 5-ajame kilometre.

Pirminiais duomenimis, apie 16 val. 25 metų amžiaus Palangos miesto gyventojas N. S., vairuodamas automobilį „Volkswagen Golf“, nepasirinko saugaus greičio ir atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį „Volkswagen Passat“.

Po susidūrimo pastaroji mašina, vairuojama 36 metų klaipėdiečio Ž. K., įvažiavo į griovį, o „golfas“ trenkėsi į medį. Po smūgio jame liko prispaustas vairuotojas bei du keleiviai – 17-metis Klaipėdos rajone gyvenantis G. N. bei metais jausnesnė palangiškė E. S. Jie iš nuolaužų išlaisvinti tik gelbėtojams padedant.

Į Klaipėdos miesto ligoninę greitosios medicinos pagalbos nuvežtam „Volkswagen Golf“ vairuotojui N. S. diagnozuota politrauma ir koma, jis paguldytas į Reanimacijos skyrių.

Toje pačioje ligoninėje atsidūrė ir G. N. – jam nustatytos kirstinės veido žaizdos, viso kūno nubrozdinimai ir sumušimai, girtumas.

E. S., kuriai diagnozuota mušta galvos žaizda, atviras dešiniojo žąstikaulio, šlaunikaulio, kairiosios pėdos bei dubens lūžiai, galvos smegenų sutrenkimas, paguldyta į Klaipėdos vaikų ligoninę.

Ieva Kučinskaitė

„Vakarų ekspresas“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.