Klaipėdiečiams – paskutinis šansas važiuoti pigiau

Nors nuo vasario 1-osios visuomeninio transporto paslaugos Klaipėdoje pabrangs, keleiviai dar turi šansą kurį laiką maršrutiniais autobusais važinėti pigiau.

Tokia galimybe suskubę naudotis klaipėdiečiai kaupia dabar naudojamų vienkartinių bilietų atsargas, mat jie galios neribotą laiką ir po vasario 1 dienos, kai už važiavimą maršrutiniais autobusais jau teks mokėti ne 80 centų, bet litą.

Pasak viešosios įstaigos „Klaipėdos keleivinis transportas“ (KKT) direktoriaus Gintaro Neniškio, nemažai klaipėdiečių skambina į įstaigą ir teiraujasi, ar nebus apgauti, ir senieji bilietai tikrai galios neribotą laiką.

„Duomenis iš „Lietuvos spaudos“ apie sausio bilietų pardavimus šiai bendrovei priklausančiuose kioskuose turėsime tik ateinančio mėnesio pradžioje. KKT biure, kuriame bilietai parduodami su nuolaida, vienkartinių bilietų pardavimai, palyginti su praėjusių metų sausiu, padidėjo maždaug trečdaliu“, – teigė G. Neniškis.

Anot jo, dėl tokios klaipėdiečiams suteiktos galimybės važiuoti pigiau KKT ypatingų nuostolių nepatirs nepatirs.

„Besidomintieji viešojo transporto aktualijomis turi teisę važiuoti pigiau“, – šmaikštavo G. Neniškis.

Jo pateiktais duomenimis, per mėnesį „Lietuvos spaudos“ kioskuose parduodama apie 850 tūkst. 80 centų kainuojančių bilietėlių. 40 centų kainuojančių bilietų parduodama apie 350 tūkst., o 12 centų vertės bilietų – apie 12 tūkst. KKT biure kas mėnesį parduodama atitinkamai po 20 tūkst., 12 tūkst. ir 200 bilietų.

Martynas Vainorius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.