NBA favoritai nepatyrė Maco taiklumo

A.Macijauskas per rungtynes su „San Antonio Spurs” nepelnė nė taško

NBA čempionate Arvydo Macijausko „New Orleans-Oklahoma City Hornets” ekipa Oklahomoje 68:84 (11:23, 21:19, 12:24, 24:18) pralaimėjo čempiono titulą ginančiam „San Antonio Spurs” klubui.

Lietuvis per nepilnas puspenktos minutės taškų nepelnė – prametė tritaškį, perėmė vieną kamuolį bei kartą prasižengė. „Hornets” (20-22) Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupyje užima ketvirtąją vietą.

Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupio lyderis „Denver Nuggets” klubas (25 pergalės ir 19 pralaimėjimų) su Linu Kleiza svečiuose 97:94 (27:33, 20:23, 24:15, 26:23) parklupdė „Portland Trail Blazers” krepšininkus.

Lietuvis pelnė 6 taškus, atkovojo 1 kamuolį, po kartą suklydo bei prasižengė. Per bemaž pusšeštos minutės L.Kleiza pataikė 3 dvitaškius iš 4.

Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje antrąją vietą užimantis Žydrūno Ilgausko „Cleveland Cavaliers” (23-17) svečiuose 106:97 (24:32, 32:23, 20:27, 30:15) nugalėjo „Atlanta Hawks”.

Ž.Ilgauskas nugalėtojams pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, penkiskart suklydo bei surinko 5 pražangas. Per 20 minučių jis pataikė 5 dvitaškius iš 10 bei realizavo visus 8 baudų metimus.

Aštuonioliktą pergalę iškovojo penktąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantis Dariaus Songailos „Chicago Bulls”, išvykoje 104:88 (28:16, 28:25, 21:25, 27:22) įveikęs Rytų konferencijos Atlanto pogrupio autsaiderius „Toronto Raptors” krepšininkus.

D.Songaila su 19 taškų nugalėtojų gretose buvo antras pagal rezultatyvumą, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas. Per nepilnas 30 minučių jis pataikė 8 dvitaškius iš 11 bei 3 baudų metimus iš 4.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , .