Po pralaimėjimo 65:74 Stambulo „Efes Pilsen” komandai vyriausiasis Vilniaus „Lietuvos ryto” treneris Nevenas Spahija trečią kartą iš eilės buvo priverstas sveikinti varžovus iškovojus pergalę. „Dabar nesame geros sportinės formos. Šis laikotarpis mums labai svarbus. Negalime iškelti rankų į viršų ir pasiduoti – privalome atsitiesti”, – kalbėjo kroatas.
Strategui tikrai yra dėl ko prisiimti kaltę. Trečio kėlinuko pradžioje ketvirtą pražangą gavęs Robertas Javtokas buvo pasodintas ant atsarginių žaidėjų suolelio ir nuo jo nepakilo net mačo pabaigoje, kai „Efes Pilsen” krepšininkai baudos aikštelėje „maudė” ne itin patyrusį Povilą Čukiną. „Javtokas šiandien buvo „tuščias”. Jis aikštelėje nieko nepadarė ir nenusipelnė žaisti. Turėjau išmėginti kitus krepšininkus”, – taip sprendimą pasodinus laikyti geriausiai besiginantį komandos aukštaūgį aiškino Spahija.
Kitas Vilniaus ekipos puolėjas Matthew Nielsenas, vienintelis šeimininkams pelnęs dviženklį skaičių taškų, ant suolo taip pat praleido beveik visą ketvirtą kėlinį. Australas į kovą buvo mestas likus mažiau negu 2 minutėms iki rungtynių pabaigos. „Efes Pilsen” tada jau turėjo 6 taškų persvarą. – Rokas Buračas.