Pareigūnų gudrybės paguldė į reanimaciją

Po susitikimo su Finansinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais tolimas buvusio premjero Gedimino Vagnoriaus giminaitis atsidūrė ligoninėje. Netikėtai sulaikytą vyriškį ištiko šokas.

45 metų amžiaus klaipėdietis Stasys Vagnorius, AB „Klaipėdos laivų remontas“ Techninės kontrolės skyriaus viršininkas, sulaikytas trečiadienio vakarą Klaipėdos VPK Eismo priežiūros skyriuje (EPS).

Tai padarė iš Vilniaus atvykę FNTT pareigūnai. Prieš sulaikant vyriškį jie panaudojo klastą – apie 20 val. telefonu iškvietė S. Vagnorių neva pasiaiškinti dėl kažkokio eismo įvykio.

Į EPS pastatą Šermukšnių gatvėje atvykęs S. Vagnorius buvo sulaikytas ir surakintas antrankiais. Beje, šio skyriaus pareigūnai bei jų viršininkas Saulius Švėgžda tikina nieko apie tai nežinantys ir klaipėdiečiui tikrai neskambinę.

Po apklausos S. Vagnorius buvo uždarytas į Klaipėdos policijos areštinę. Praleidus ten visą dieną, vyriškis užvakar vakarą pasijuto blogai. Nepaisant to, FNTT pareigūnai neleido jo gabenti į ligoninę – manė, jog sulaikytasis paprasčiausiai simuliuoja.

Klaipėdietis į Jūrininkų ligoninę buvo nugabentas tik po primygtinio areštinės medikės reikalavimo FNTT pareigūnams savo atsisakyma patvirtinti raštu.

S. Vagnorius iš karto buvo paguldytas į Reanimacijos skyrių, nes jo būklę medikai pavadino labai sunkia.

Nepatvirtintais duomenimis, S. Vagnorius yra įtariamas dokumentų klastojimu – esą jis galėjo išduoti pažymą apie tai, jog supjaustytas žvejų laivas, už kurio sunaikinimą buvo gauti Europos Sąjungos pinigai (per milijonas litų) buvo tinkamas naudoti. Teisėtvarkininkai tvirtina, kad minėtas laivas tiko tik į metalo laužą.

Nepaisant sveikatos būklės, vakar po pietų Klaipėdos apylinkės teismas leido S. Vagnorių suimti 10 parų.

Ieva Kučinskaitė

„Vakarų ekspresas“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Medicina su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.