D.Miličičius norėtų rungtyniauti ilgiau

Detroito „Pistons“ ekipos puolėjas Darko Miličičius per du sezonus aikštėje pasirodė tik 71 rungtynėse. Kai „Pistons“ klubas pirmauja dideliu skirtumu, sirgaliai nenuilstančiai skanduoja krepšininko pavardę, tikėdamiesi, jog treneris Larry Brownas išleis jaunąjį žaidėją į aikštę.

„Smagu, kad sirgaliai palaiko, tačiau kai jie skanduoja, jog mane leistų žaisti, man nepatinka“, – kalbėjo D.Miličičiius.

Serbas, kuriam birželio 20 dieną sueis 20 metų, prieš du metus NBA naujokų biržoje buvo pašauktas 2 šaukimu ir nusileido tik Lebronui Jamesui. Po jo buvo pašaukti tokie krepšininkai kaip Carmelo Anthony, Chrisas Boshas ir Dwayne Wade. Prieš ketvirtąsias NBA finalo, kuriame „Pistons“ kaunasi su San Antonijaus „Spurs“, rungtynes D.Miličičius teigė, kad antruoju savo sezonu yra dar labiau nusivylęs.

„Sezonas buvo prastesnis, nes tikėjausi žaisti. Sakiau tai 10,000 kartų, kad norėdamas patobulėti, turiu rungtyniauti. Negaliu net įvertint savo jėgų, nes tiesiog nežaidžiau tiek, kad galėčiau tą padaryti“, – šnekėjo žaidėjas.

213 cm ūgio vidurio puolėjas iš Serbijos ir Juodkalnijos reguliarame sezone aikštėje pasirodė 37 rungtynėse, vidutiniškai ant parketo praleisdamas 6,9 minutės ir pelnydamas 1,8 taško bei atkovodamas 1,2 kamuolio.
„Kai mane išleidžia rungtyniauti rungtynių pabaigoje, yra sunku, nes visi sirgaliai iš manęs tikisi kažko ypatingo. Gal jie galvoja, kad peršoksiu kitą žmogų ir įdėsiu efektingą dėjimą. Išėjęs į aikštę jaučiuosi kaip atsikėlęs ryte“, – piktinosi D.Miličičius.

„Pistons“ krepšinio operacijų prezidentas Joe Dumarsas tikisi, kad puolėjas likusiame dešimtmetyje padės komandai kovoti dėl titulų.

„Darko yra didelė dalis mūsų ateities čia, Detroite. Jis yra didelis, jaunas bei talentingas ir jam reikia skirti laiko tobulėjimui“, – teigė J.Dumarsas.

D.Miličičiaus pasirodymai treniruočių metu yar išties puikūs – krepšininkas gerai atakuoja iš po krepšio, vidutinio nuotolio ir 3 taškų zonos.

„Jis turi daug talento, neabejoju, kad jo laikas dar ateis. Darko dirba sunkiai ir eina teisinga linkme“, – kalbėjo „Pistons“ puolėjas Antonio McDyessas.
D.Miličičius šią vasarą žada daug rungtyniauti, kai atstovaus net dviem komandom: Serbijos ir Juodkalnijos 20 ir jaunesnių metų amžiaus ir Nacionalinei vyrų rinktinėms.

Vidurio puolėjas važinėja su BMW X5 automobiliu, ant kurio bamperio užlipintas lipdukas su užrašu „Didžiuojuosi, jog esu serbas“. Trijų kambarių bute prašmatniame priemiestyje gyvenantį žaidėją artimieji aplanko bent du kartus per metus. Nors krepšininkas į JAV atvyko dar prastai mokėdamas anglų kalbą, jis teigia, kad pereinamasis laikotarpis nebuvo sunkus.

„Tai nebuvo sunku – atvykau iš šalies, kurioje gyvenimas nėra lengvas. Mačiau karus be taisyklių tarp Kroatijos, Albanijos ir kitų šalių, o taip pat Serbijoje ir Juodkalnijoje žmonės kariavo. Pamenu, kai buvau 13 metų ir bežaisdamas krepšinį lauke, danguje pamačiau kelis lėktuvus, leidžiančius bombas. Taigi, NBA daug nerungtyniauju, tačiau žinau, kad mano gyvenimas galėjo būti ir prastesnis“, – šnekėjo D.Miličičius.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.