Dalyvauti TV3 „Name“ skandalingasis Visvaldas Mažonas ketina kartu su Mindaugu Murza

Netrukus TV3 televizija pradės filmuoti ir rodyti naują ir patį brangiausią vasaros realybės šou „Namas“. Pirmą kartą šalies realybės šou istorijoje dalyviai dėl pagrindinio prizo – daugiau nei pusės milijono vertės namo ir sklypo šalia Vilniaus – kovos poromis. TV3 televizija sulaukė daugiau nei trijų tūkstančių panorėjusių laimėti savo svajonių namą žmonių anketų iš visos Lietuvos, o projekto kūrybinė grupė jau rengia susitikimus ir atrankas daugiau nei šimtui porų iš šios gausybės norinčiųjų.
Šią savaitę TV3 televizijai savo anketą atsiuntė ir skandalingasis radikalas Visvaldas Mažonas.

„Tikėjomės ir sulaukėme įvairiausių žmonių anketų, tačiau, kad dalyvauti mūsų projekte norės skandalingi politikai, – buvo didžiulė staigmena. Manau, tai aiškus ženklas, kad „Namas“, dar nė neprasidėjęs, yra įdomus absoliučiai visiems, – sako brangiausio vasaros realybės šou prodiuseris Vygintas Prebergas. – Tiesa, ponas Mažonas anketą atsiuntė vienas, todėl kviesdami jį į atranką paprašėme susirasti porą. Jis patikino, kad tinkamiausia pora jam – ne mažiau skandalingas Šiaulių nacionalistas Mindaugas Murza. Neabejoju, kad mūsų visų laukia labai įdomus susitikimas“.

Realybės šou „Namas“ su didžiausiu prizu Lietuvos realybės šou istorijoje ir vedėju „gelbėtoju“ Gediminu Jauniumi – greitai per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.