TV3 laidoje „Nomeda“ Lietuvos garsenybės ieškos antrų pusių!

TV3 laida „Nomeda“ nuo šiol leisis į garsių, mylimų, dievinamų, tačiau iki šiol vienišų Lietuvos žvaigždžių antrųjų pusių paieškas. Jau šį trečiadienį, sausio 11 dieną, 17.40 val. TV3 laidos „Nomeda“ žiūrovų neabejotinai laukia kupinas pikantiškų staigmenų vakaras. Pirmasis televizijos studijoje svečiuosis būsimosios nuotakos paieškose susipainiojęs, ne vieną kartą ir ne su viena gražuole žiūrovų akivaizdoje susituokti bandęs „Tango TV“ kulinaras, laidos „Skanus savaitgalis su Maratu“ vedėjas Maratas Sargsyanas.

Trys drąsios merginos – Eglė, Laura ir Jurgita atvykdamos į „Nomedos“ studiją žinojo tik tiek, kad susitiks su žinomu, bet nepažįstamu žmogumi. Ir kad jis filmavimo metu pasirinks vieną iš jų. Merginos karštai pasakojo apie save, savo požiūrį į gyvenimą, virė manų košę, pjaustė salotas ir lukšteno krevetes – visa tai darė tam, kad užkariautų karštakraujį viengungį „Tango TV“ žvaigždę Maratą Sargsyaną.

„Daugeliui atrodo, kad žinomi žmonės neturi jokių problemų, ypač meilėje, nes jie yra gražūs, turtingi ir laimingi. Tačiau kartais kaip tik dėl to jie yra vieniši. Net žavusis Maratas negali man prieštarauti – juk jis vis dar neturi merginos“, – sako laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė.

Ji, žinodama karštą rytietišką Marato temperamentą, iš anksto linksmuolį kulinarą perspėjo, kad jis gali pasirinkti tik vieną merginą iš trijų, o ne visas tris.

„Esu laimingas, neturtingas ir tikrai – ne „babnikas“, – gynė save armėnų kilmės viengungis Maratas.

O kaip baigėsi jo pasimatymas iškart su trimis kulinarinius šedevrus demonstravusiomis gražuolėmis ir kaip jis išsprendė dilemą – kurią gi pasirinkti, gal net nusprendė pasipiršti, kol kas lieka paslaptis…

Tuo tarpu Tadui, Mindaugui ir Dariui – trims vaikinams, ieškantiems naujų pažinčių laidoje „Nomeda“, pasisekė ne ką mažiau – jie turėjo progą susipažinti su itin seksualia laikraščiuose mirgančia gražuole. „Nomedos“ studijoje jie kaip išmanydami siekė jos dėmesio demonstruodami sugebėjimus teikti dovanas, ruošti įmantrius pusryčius ir atnešti juos į lovą.

Ką į porą pasirinko „Tango TV“ žvaigždė Maratas ir seksualioji Simona – trečiadienį, sausio 11 dieną 17.40 val. per TV3!

Kupina žvaigždžių, netikėtų pažinčių ir atvirų pokalbių laida „Nomeda“ – nuo pirmadienio iki penktadienio 17.40 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "TV3 laidoje „Nomeda“ Lietuvos garsenybės ieškos antrų pusių!"

  1. ui

    😀 😉 🙂 😳 8) 🙄 😕 😡 👿 😯 💡 😐 😮 😥 😛 😉 🙂 😀 😛 🙁 😥 😮 😐 😳 8) 🙄 😡 👿 😯 💡 🙂 😀 😛 🙁 😥 😐 😳 8) 🙄 😕 😡 👿 😯 💡 🙂 😉 😛 🙁 😥 😮 😐 💡 😯 😯 😡 🙄 8) 😳 😀 😉 😛 🙁 😥 😮 😐 😳 8) 🙄 😡 👿 😯 💡 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.