Cigaretėse suimtajam aptikta džiovintų kanapių

Trečiadienį Kauno tardymo izoliatoriaus pareigūnai suimtajam perduoti atneštame siuntinyje aptiko, kaip įtariama, narkotinės medžiagos – džiovintų kanapių ir jų dalių. Apie keturi gramai šių kvaišalų buvo paslėpti cigaretėse.
Birželio 16 dieną į minėtą įkalinimo įstaigą atvykęs kaunietis 36 metų Ernestas N. paprašė vienam suimtajam perduoti polietileno krepšį su maisto produktais, asmeninės higienos priemonėmis bei cigaretėmis. Svečias užpildė prašymą ir pateikė savo asmens tapatybės dokumentą.
Siuntinyje buvo vaisių, sausainių, konservų, arbatos, tualetinio popieriaus, cigarečių. Siuntinį tikrinusiam prižiūrėtojui įtarimą sukėlė būtent pastarosios. Išardęs vieną „Red & White” cigaretę pareigūnas po gerokai sutrumpintu filtru aptiko žalios spalvos aštraus kvapo augalinės kilmės medžiagos. Įtariama, jog tai – narkotinė medžiaga džiovintos kanapės ir jų dalys. Penkiose cigaretėse rasta apie keturis gramus šių kvaišalų.
Siuntinį su kvaišalais turėjo gauti suimtasis 32 metų Dmitrijus S. Šis dar nė karto neteistas kaunietis įtariamas vagyste. Kauno miesto apylinkės teismo šių metų gegužės 28 dienos nutartimi jis buvo trims mėnesiams suimtas.
Cigaretėse aptikus kvaišalų lauknešėlį atnešęs suimtojo bičiulis dar nebuvo spėjęs išeiti iš tardymo izoliatoriaus, todėl jis buvo sulaikytas. Vėliau Ernestą N. išsivežė atvykę policijos pareigūnai.
Radinys perduotas ekspertams, dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis tardymo izoliatoriaus Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.