Kauniečiai pirmieji pamatys filmą „Domino“

Nuotaikingą veiksmo komediją „Domino“ su aktoriais Keira Knightley ir Mickey Rourke pirmieji Lietuvoje pamatys „Cinamon“ kino centro lankytojai Kaune. Pagal tikrus gyvenimo faktus sukurtas filmas apie pašėlusios nusikaltėlių „medžiotojos“ gyvenimą „Cinamon“ kino centre pradedamas demonstruoti penktadienį, gruodžio 16 dieną.

„Džiaugiamės, kad mūsų lankytojai šį intriguojantį ir linksmą filmą galės pamatyti dviem savaitėmis anksčiau nei jis bus pradėtas demonstruoti Vilniuje, – sako „Cinamon“ kino centrą valdančios bendrovės „Baltic Multiplex Ventures“ generalinis direktorius Chris Lowe. – Manau, kad „Domino“ ir šią savaitę startuojantis „King Kongas“ taps prieškalėdinės savaitės žiūrimiausiais filmais“.

Pramuštgalvė Domino Harvi (akt. Keira Knightley) gimė aktoriaus Lorenco Harvi ir manekenės Sofi Vin šeimoje. Merginos gyvenimas turėjo būti klotas rožėm, tačiau jai to nereikėjo. Mažoji auksinė mergaitė toli gražu nebuvo aukselis. Nuo pat vaikystės Domino kėlė tik galvos skausmą artimiesiems, o mirus tėvui, mergaitės motinai tenka išties nelengva užduotis – sutramdyti augančią laukinukę.

Tačiau vieną dieną pasiutusi paauglė atranda savęs vertą užsiėmimą… nusikaltėlių paieškos būryje! Domino Harvi atranda savo pašaukimą ir patenkina ją kankinusį nuotykių ir adrenalino troškulį. Ji prisijungia prie vyrukų komandos, medžiojančios pavojingus nusikaltėlius už valstybės skiriamas premijas.

O „medžioklių“ komanda pasirodo esanti ne mažiau spalvinga nei nusikaltėliai, kuriuos jie gaudo. Įvairaus plauko perėjūnų kompanijai vadovauja buvęs kalinys Edas (akt. Mickey Rourke). Edo sėbrai – karštakošis lotynų amerikietis Čoko (akt. Edgar Ramirez) ir dėl sprogmenų pametęs galvą Alfas (akt. Rizwan Abazi). Jų nė kiek nežavi mintis apie nepatyrusią mergužėlę komandoje. Tačiau jie nežinojo, kad Domino ne šiaip sau mergužėlė…

Nors Edas, Čoko, Domino ir Alfas skirtingi, bet ketvertui skirtumai nė kiek netrukdo – anaiptol tai tampa jų sėkmės paslaptimi. Ketvertas tampa sėkmingiausiais premijų medžiotojais Los Andžele.

Keistoji pašėlusi komanda taip išgarsėja, kad garsus prodiuseris Markas Heisas (akt. Christopher Walkin) pakviečia juos dalyvauti realybės šou. Domino Harvi ir jos draugužiai nė neįtaria, kad jų laukia stambiausia byla…

Ši nuotaikinga veiksmo komedija pastatyta, remiantis realia pašėlusios pramuštgalvės Domino Harvi gyvenimo istorija. „Domino“ – tai pasakojimas apie merginą, kuri visą gyvenimą gyveno pasikliaudama paprastais mestos monetos burtais. „Herbas – tu laimi, skaičius – keliauji velniop“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kinas su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.