NBA čempionate

NBA čempionate Šarūno Jasikevičiaus „Indiana Pacers” (12 pergalių ir 7 pralaimėjimai) ekipa, Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimanti antrąją vietą, šeštadienį namuose 80:66 nugalėjo trečiojoje pozicijoje Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupyje esančią „Memphis Grizzlies” (13/7) komandą.

Starto penkete žaidęs Š.Jasikevičius nugalėtojams pelnė 4 taškus, per 31 minutę prametęs tritaškį, pataikęs vienintelį dvitaškį bei abu baudų metimus. Po krepšiais lietuvis atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, penkis kartus suklydo bei surinko tris pražangas.

Pralaimėjimą patyrė bei į ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje nukrito „Cleveland Cavaliers” (11/8) klubas su Žydrūnu Ilgausku bei Martynu Andriuškevičiumi.

„Cavaliers” krepšininkai svečiuose 106:111 turėjo pripažinti į trečiąją poziciją Centriniame pogrupyje pakilusios „Milwaukee Bucks” (11/7) ekipos pranašumą.

Ž.Ilgauskas svečiams pelnė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 varžovų metimus bei surinko 5 pražangas. Per 33 minutes jis prametė vienintelį tritaškį, pataikė 8 dvitaškius iš 12 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

Įspūdingai Klivlendo ekipoje žaidė Lebronas Džeimsas. Jo sąskaitoje – 52 taškai, 7 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai bei 7 rezultatyvūs perdavimai. Per 43 minutes jis pataikė 5 tritaškius iš 9, 14 dvitaškių iš 20 bei 9 baudų metimus iš 10.

Šio mačo išvakarėse „Cavaliers” krepšininkai namuose 100:109 turėjo pripažinti Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje antroje vietoje esančios „New Jersey Nets” (9/10) ekipos pranašumą.

Ž.Ilgauskas aikštelės šeimininkams pelnė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, 3 kartus suklydo bei surinko 5 pražangas. Per 29 minutes jis prametė vienintelį tritaškį, pataikė 7 dvitaškius iš 12 bei realizavo visus 8 baudų metimus. 32 taškus į „Nets” krepšį įmetė L.Džeimsas.

M.Andriuškevičius „Cavaliers” gretose buvo registruotas abiejuose mačuose, tačiau nerungtyniavo. Ž.Ilgauskas šį sezoną vidutiniškai pelno beveik po 15 taškų ir atkovoja po 8 kamuolius.

Rytų konferencijos Centrinio pogrupio autsaideris „Chicago Bulls” (10/9) svečiuose 118:111 nugalėjo antrąją poziciją Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užimančius „Washington Wizards” (8/10) krepšininkus.

Darius Songaila nugalėtojams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovo metimą, dukart suklydo bei kartą prasižengė. Per 24 minutes lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 10 bei visus 5 baudų metimus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , .