Kai natūraliai ilgi nagai – svajonė

Nenusiminkite, jei jūsų nagai trumpi ir greitai lūžinėjantys, o jūs jau seniai svajojate apie ilgus ir išpuoselėtus nagus. Priklijuodamos arba priaugindamos dirbtinius nagus galėsite džiaugtis tokiais nagais, kokių tik panorėsite.

Nagų priauginimas tampa vis populiaresnis tarp moterų. Priauginti nagai atrodo natūraliai, o nagų lako spalva ant jų išlieka ilgiau. Tokie nagai laikosi trečdalį metų ir retai lūžta.

Nagų priauginimas akrilio pagalba

Šis būdas tinka moterims, kurių nagai nėra visiškai trumpai nukarpyti. Procedūra trunka 2-3 valandas. Specialios formos natūralus nagas pailgėjo. Po to ant nagų paviršiaus užtepama akrilio pudra ir kitos sutvirtinančios priemonės, kurios pagalba, kurią manikiūrininkė uždeda po nago paviršiumi, laisvas nago kraštas prailginamas. Todėl atrodo, lyg jūsų priklijuoja nagą prailginančią formą, suteikia nagui natūralią spalvą ir išlygina jo nelygumus. Galiausiai nagas kruopščiai šlifuojamas ir poliruojamas tam, kad išnyktų skirtumas tarp natūralaus nago ir priklijuotos dalies. Akriliniai nagais džiaugtis galėsite 3-4 mėnesius, jei koreguosite juos karts nuo karto ir kruopščiai prižiūrėsite. Beje, grožio salonuose jūsų pageidavimu akrilis bet kuriuo metu gali būti ištirpintas specialiomis priemonėmis.

Gelinis nagų priauginimas

Toks nagų priauginimo būdas tinka toms, kurių nagai itin trumpi. Kaip ir akrilinis, taip ir gelinis nagų priauginimas atliekamas ant specialių formų, pagamintų pagal natūralių nagų formą. Gelis atvėsta veikiamas ultravioletinių spindulių. Geliu priauginti nagai atrodo labai tikroviški, lygaus paviršiaus ir blizga. Kas mėnesį koreguojami laikosi apie 3-4 mėnesius. Tačiau kartą įtrūkusį priaugintą nagą teks keisti visiškai nauju. Be to, geliu priaugintus nagus sunku pašalinti. Tik nudildžius dirbtinę nago dalį, pavyksta gelį nuvalyti. Grožio salonuose gelinis ir akrilinis nagų priauginimas kainuoja nuo 70 iki 100 Lt, o korekcija – 40 Lt.

Priaugintų nagų priežiūra

Priauginti nagai reikalauja kruopščios priežiūros. Iš pradžių, žinoma, reikės prie jų priprasti ir kai kuriuos buitinius veiksmus – sagstyti sagas, spausdinti klaviatūros mygtukus, rištis batų raištelius- atlikti itin atsargiai; virtuvės, namų ūkio darbus dirbti su pirštinėmis, o duoti antausius vyrams- apskritai užmiršti.
Nagų laką reikėtų valyti ne acetonu, o skysčiu nagų lakui nuimti, kuris būna pagamintas iš specialių aliejų. Moterims geriau kuo mažiau nagus mirkyti vandenyje, nes jie gali atsiklijuoti. Visada nešiokitės rankinuke klijus, jei netyčia kuris nagas atsiklijuotų ar įskiltų.

Priklijuojami nagai

Jei norite ilgais nagais pasipuošti tik ypatinga proga, galite nagus ne priauginti, o priklijuoti dirbtinius pačios. Tai itin paprasta: dirbtiniai nagai priklijuojami ant natūralių nagų, pateptų bespalvių nagų laku ir klijais. Paprastai dirbtinių nagų rinkinys parduodamas ir su specialia dilde, todėl galėsite priklijuotiems nagams suteikti norimą ilgį ir formą.
Deja, priklijuojami nagai jokių privalumų daugiau neturi. Jie neatrodo natūraliai ir jais pasipuošusi galėsite džiaugtis tik vieną vakarą.

Kristina

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

2 komentarai į "Kai natūraliai ilgi nagai – svajonė"

  1. vida ektyte

    Priklijuojami nagai niekam netinka,neislaikys nei vieno vakarélio.net nesuprantu kodél vis dar yra krautuviu lentynose 😉

  2. Nytte

    O taip, net normaliai neprisiklijuoja 😀 😛

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.