Kėdainiečai renka savo parlamentarą

Kėdainiuose vykstančiame antrajame rinkimų ture dėl laisvos Seimo nario vietos iki 14 valandos balsavo daugiau nei 18 procentų rinkėjų. Pirmajame rate tokiu pat metu buvo balsavę apie 14 procentų.

Antrajame rinkimų ture rungiasi Darbo partijos narė rajono merė Virginija Baltraitienė ir Tėvynės Sąjungos iškeltas teisininkas Stasys Šedbaras.

Pasak Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko Zenono Vaigausko, rinkimai vyksta sklandžiai, jokių nusiskundimų dėl pažeidimų negauta, o kėdainiškiai balsuoja aktyviau nei prieš dvi savaites.

Antrojo rinkimų rato Kėdainiuose prireikė dėl to, kad kėdainiečiai buvo nepakankamai aktyvūs prieš dvi savates, kai rinko savo atstovą Seime iš penkių kandidatų. Tada daugiausiai – beveik 60 procentų – balsų surinko dabartinė rajono merė Virginija Baltraitienė, Darbo partijos narė. Antrasis – ketvirtadalio rinkėjų palankumo sulaukęs teisininkas Stasys Šedbaras, iškeltas Tėvynės Sąjungos.

Šie du kandidatai rungiasi dėl to Seimo nario mandato, kuris iki birželio priklausė Darbo partijos pirmininkui Viktorui Uspaskichui.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.