„DHL Lietuva“ siuntos Utenos regione bus pristatomos greičiau

Pasaulinę skubaus gabenimo ir logistikos lyderę DHL atstovaujanti UAB „DHL Lietuva“, atsižvelgdama į sparčiai augančią Utenos apskrities ekonomiką, didina veiklos intensyvumą regione. „DHL Lietuva“ patobulinus siuntų pristatymo tvarką, tiesioginę naudą pajus Utenos mieste ir apskrityje dirbančios pramonės įmonės.

„Nuo šiol iš užsienio gaunamas siuntas Utenos regione įsikūrusioms įmonėms pristatysime tą pačią dieną iki darbo laiko pabaigos. Tai reiškia, kad vietinėms įmonėms bus teikiamos tokio paties lygio paslaugos, kaip ir sostinės verslininkams“, – teigė „DHL Lietuva“ pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovas Ramūnas Vaškevičius.

Kita svarbi naujovė – į užsienį gabenamas skubias siuntas „DHL Lietuva“ kurjeriams Utenos mieste ir apskrityje bus galima atiduoti iki 15.00 val. (iki šiol tai buvo galima padaryti iki 13.30 val.). Visos tą dieną regione surinktos siuntos iš Lietuvos oro transportu išgabenamos dar tą patį vakarą, o jau kitą dieną pristatomos gavėjams Europos Sąjungos šalyse.

R.Vaškevičiaus teigimu, prailginus siuntų surinkimo laiką, tiesioginę naudą pajus tos regiono įmonės, kurių siuntų gabenimas tiesiogiai susijęs su gamybos ciklu. „Tikimės, kad patogesnį siuntų surinkimo grafiką netruks įvertinti tiek didžiosios vietos pramonės įmonės, tiek ir pavieniai verslininkai“, – sakė jis.

„DHL Lietuva“ atstovybės nuo 1993 metų veikia Kaune ir Klaipėdoje, o kompanijos atstovai dirba visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir apskričių centruose.

„DHL Lietuva“ užsiima skubių krovinių gabenimu, laiškų, paketų ir krovinių pristatymu nuo durų iki durų, tarptautinių krovinių gabenimu oro, jūrų ir sausumos transportu, vietiniu gabenimu, logistika, ekspedijavimu, sandėliavimu, muitinės tarpininkavimu ir kitais procesais.

2004 metais „DHL Lietuva“ metinė apyvarta išaugo daugiau kaip 14,7 proc. ir viršijo 32 mln. litų, o bendrasis kompanijos eksportuotų ir importuotų siuntų ir krovinių skaičius siekė 200 tūkst. Šiuo metu „DHL Lietuva“ dirba daugiau kaip 100 darbuotojų.

„Deutsche Post“, DHL ir „Postbank“ bendroves jungianti „Deutsche Post World Net“ yra pasaulyje pirmaujanti logistikos grupė. Turėdama platų tinklą visame pasaulyje ir gerai suprasdama vietos rinkų ypatumus, „Deutsche Post World Net“ siūlo klientams naujoviškus, jų poreikius atitinkančius sprendimus krovinių gabenimo ir valdymo, informacijos bei atsiskaitymų srityse. „Deutsche Post World Net“ grupė yra pirmaujanti „Dialog Marketing“ paslaugų tiekėja, siūlanti unikalų pašto paslaugų paketą. Tarptautinis grupės tinklas jungia daugiau kaip 220 pasaulio šalių ir teritorijų, joje dirba 380 tūkst. darbuotojų. 2004 metais „Deutsche Post World Net“ pajamos sudarė 43 mlrd. eurų.
100 proc. DHL akcijų priklauso „Deutsche Post World Net“.
DHL Lietuvoje atstovauja UAB „DHL Lietuva“.

DHL Lietuva

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.