Pusės milijono vertės namą laimėti nori jau trys realybės šou „Keičiu žmoną“ poros

Netrukus TV3 televizija pradės filmuoti ir rodyti naują ir patį brangiausią vasaros realybės šou „Namas“. Šis daugelyje pasaulio šalių populiarus realybės šou Lietuvoje dar nebuvo išbandytas. Pirmą kartą Lietuvos realybės šou istorijoje dėl didžiausio iki šiol šalyje prizo – daugiau nei pusės milijono litų vertės namo ir sklypo šalia Vilniaus, dalyviai kovos poromis. Tai bus ne tik kūrybingumo, racionalumo ir fantazijos – taip reikalingos įrenginėjant namus, bet ir psichologinis išbandymas. Kasdien TV3 televizija gauna po pusantro šimto laiškų su sutuoktinių, sužadėtinių, draugų, bendradarbių, brolių ir seserų anketomis. Dalyvauti brangiausiame šios vasaros realybės šou ir susikurti savo svajonių namą jau panoro daugiau nei du tūkstančiai žmonių iš įvairiausių Lietuvos kampelių.
Savo anketą „Namo“ kūrėjams atsiuntė ir realybės šou „Keičiu žmoną“ dalyviai kauniečiai Inga ir Darius. Jiems įkandin savo anketą atsiuntė Birutė ir Antanas iš Nausėdų kaimo Kretingos rajone. Šios dvi poros dešimčiai dienų buvo susikeitusios antrosiomis pusėmis – tai buvo ekstremaliausias ir egzotiškiausias „Keičiu žmoną“ susikeitimas. Dalyvauti „Name“ ir laimėti daugiau nei pusės milijono vertės namą Birutė ir Antanas nusprendė linkėdami geresnio gyvenimo savo daugiavaikei – net dvylikos asmenų šeimai.
„Noriu erdvaus namo su visais patogumais ir, žinoma, su pirtele. Mudu su žmona auginame aštuonis vaikus, o jei dar priskaičiuotume pilnamečius, – dešimt. Norime, kad mūsų šeimos gyvenimas pasikeistų 180 laipsnių kampu“, – svarbiausią priežastį, kodėl norėtų patekti į brangiausią vasaros projektą, įvardija dideliame ūkyje gyvenantis Antanas.
Dalyvauti naujame realybės šou ir laimėti savo svajonių namą panoro ir Pasaulio lengvojo kultūrizmo čempionė Ilona Palavinskienė su vyru Jogintu. Dalyvaudama „Keičiu žmoną“ projekte, Ilona dešimt dienų praleido su TV3 laidos „Kioskelis“ šeimininku Vitalijumi Cololo.
„Visi pasaulio, Europos čempionai, garsiausi sportininkai turi savo namus, kai kurie net po kelis. Aš taip pat esu ambicinga ir noriu turėti savo svajonių namą“, – sako tituluota sportininkė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.