„Lietuvos rytas” nesunkiai nugalėjo „Neptūną”

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai nesunkiose rungtynėse namuose 91:66 (23:11, 23:16, 20:17, 25:22) įveikė Klaipėdos „Neptūną” ir iškovojo antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse.

Jau po pirmojo kėlinuko šeimininkai turėjo dėšimties taškų persvarą – 21:11. Nesunkiai susikurdami palankias situacijas puolime bei nedėdami daug pastangų ginantis Vilniaus krepšininkai po dviejų ketvirčių pirmavo triuškinama persvara 46:27. Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė – „Lietuvos rytas” didino persvarą ir po trijų kėlinukų turėjo 24 taškų persvarą – 66:42. Ketvirtame kėlinuke atsipalaidavusios buvo abi komandos, kurios daugiau dėmesio skyrė puolimui, nei gynybai. Kėlinuką minimalia persvara 25:24 laimėjo šeimininkai.

„Lietuvos ryto” gretose rezultatyviausiai žaidė Andrius Šležas, kuris pelnė 18 taškų, Tomas Delininkaitis pridėjo 15 (5 rez.perd.), Robertas Javtokas pelnė 12 (8 atk.kam.), o Povilas Čiukinas ir Simas Jasaitis surinko po 10 taškų.

Uostamiesčio klubui daugiausiai taškų pelnė Latece Williamsas – 22 (9 atk.kam.), Vaidotas Pečiukas pridėjo 18, o Irmantas Milišauskas – 10 taškų (4 per.kam.). Antroje rungtynių pusėje traumą patyrė „Neptūno” legionierius Jerome Colemanas, kuris prieš tai spėjo pelnyti 6 taškus (1/8 tritaškiai). Ar trauma sunki nėra aišku.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .