Bundesliga: šeimininkai iškovojo pergales

Sekmadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę du vienuoliktojo turo susitikimai. Abu mačus užtikrintai laimėjo namuose rungtyniavusios ekipos.

Autsaiderių dvikovoje tarp „Mainz” ir „Nurnberg” pergalę rezultatu 4-1 iškovojo „Mainz” ekipa ir turnyrinėje lentelėje pakilo į tryliktąją poziciją. Pirmieji įvartį pasiekė šeimininkai, po to, kai 9-ąją minutę „Nurnberg” gynėjas N.Paulusas įsimušė įvartį į savo vartus. Jau po poros minučių B.Aueris rezultatą padvigubino, tačiau „Nurnberg” nepasidavė ir dar po trijų minučių S.Kiesslingas sušvelnino santykį. Vis dėlto, tai buvo viskas, ką svečiai iš Nurnbergo sugebėjo pasiekti šiame mače. Kiek vėliau „Mainz” pelnė dar du įvarčius ir taip galutinai palaužė svečių pasipriešinimą.

Kitame mače „Arminia” namuose tokiu pačiu rezultatu įveikė „Hannover” ekipą. Belefieldo futbolininkai į priekį išsiveržė jau 48-ąją susitikimo sekundę, kai M.Finkas pasiuntė kamuolį į R.Enkes ginamus vartus. Sužaidus apie valandą krito antrasis įvartis – „Arminia” puolėjas iš Pietų Afrikos Respublikos S.Zuma po tikslios kombinacijos atsidūrė vienas prieš vartininką ir padvigubino persvarą. 55-ąją minutę „Hannover” futbolininkai sugebėjo sušvelninti skirtumą, tačiau tai tik laikinai pristabdė „Arminia” ekipą – varžybų pabaigoje šeimininkų žaidėjas I.Boakye dar du kartus nuginklavo R.Enkę ir užtvirtino šeimininkų pergalę. Tai buvo ketvirtasis Belefieldo futbolininkų laimėjimas šiame sezone, po kurio jie pakilo į devintąją lygos poziciją.

„Arminia” 4 – 1 „Hannover”

1` [1 – 0] Michael Fink

53` [2 – 0] Sibusiso Zuma

55` [2 – 1] Per Mertesacker

69` [3 – 1] Isaac Boakye

84` [4 – 1] Isaac Boakye

„Mainz” 4 – 1 „Nürnberg”

9` [1 – 0] Thomas Paulus (į savo vartus)

11` [2 – 0] Benjamin Auer

14` [2 – 1] Stefan Kiessling

45` [3 – 1] Antonio da Silva

52` [4 – 1] Michael Thurk