Lietvamzdžių valymas – veltui

Rudenį, ypač pakilus stipresniam vėjui, neretai lapais ir įvairiomis šiukšlėmis užsikemša lietvamzdžiai.

Tada lietaus vanduo pradeda tekėti į gyventojų butus.

Kas turėtų išvalyti užsikimšusius ir pataisyti arba pakeisti naujais sulūžusius lietvamzdžius?

Nemažai gyvenamųjų namų, prie kurių primontuoti lietvamzdžiai, administruoja bendrovė „Marių valdos“. Šios bendrovės direktorius Raimundas Juodzevičius sakė, kad užsikimšusių lietvamzdžių valymu turi pasirūpinti namų administratoriai.

„Paprastai mes patys rudenį ir pavasarį pasirūpiname, kad būtų išvalyti ir sutvarkyti mūsų bendrovės administruojamų namų lietvamzdžiai. Kartais apie tai, kad lietvamzdis užsikimšęs ir į balkonus pradeda tekėti vanduo, mums praneša ir gyventojai. Dažniau užsikemša tie lietvamzdžiai, šalia kurių auga medžiai“, – aiškino R.Juodzevičius.

Direktorius teigė, kad už lietvamzdžių išvalymą turi sumokėti pati namus administruojanti bendrovė iš eksploatacijai skirtų pinigų. Tačiau jeigu lietvamzdį prireikia pakeisti nauju, tai turi būti padaryta už papildomas lėšas.

Keisti lietvamzdžius reikia ne itin dažnai. R.Juodzevičius sakė, kad dažniau tenka lietvamzdžius taisyti, ypač kai metalo vagys pavagia apatinę jų dalį.

Tokiu atveju remonto darbai taip pat atliekami iš eksploatacijai skirtų pinigų.

Giedrė Balčiūtė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , , , , , .

1 atsiliepimas į "Lietvamzdžių valymas – veltui"

  1. Geras straipsnis. Dažna problema ir pas mus užsikišę <a href="http://www.agmeka.lt/lietaus-nuvedimo-sistema&quot; alt="lietvamzdziai">lietvamzdžiai</a>. Tik pas mus niekas nepasirūpina jų valymu ir tai sukelia daug nemalonumų. Balkonai tvinsta. Kur kreipemės niekas nepadėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.