Paulauskas įdarbino sūnų

Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas ir jo žmona Jolanta gauna papildomas pajamas įdarbinę savo penkerių metų sūnų Arną.

Dėl nesuprantamų tėvų užgaidų berniukas dalyvauja socialinėje įmonių „VP Market“ bei „Pieno žvaigždės“ akcijoje.

Pieną geriantis penkiametis Arnas reklamuoja bendrovės „Pieno žvaigždės“ gaminius, mat akcijos metu perkantieji šiuos produktus prisideda prie paramos vaikams.

Už dalyvavimą reklamoje kastingo agentūros paprastai moka nuo kelių šimtų iki tūkstančio litų arba net daugiau.

Reklaminės akcijos metu surinkti pinigai bus skirti A.Adamkienės labdaros ir paramos fondui.

Verčia kaltę atsitiktinumui

Tuo tarpu reklamos agentūros „VP Reklama“ atstovai tikina, kad A.Paulausko sūnus į reklaminį plakatą pateko visiškai atsitiktinai.

„Mes kreipėmės į kastingo agentūrą, kuri savo duomenų bazėje yra sukaupusi daug norinčių dalyvauti reklamose vaikų. Pateikėme reikalavimus, o jie mums pasiūlė vaikus.

Taip jau sutapo, kad išsirinkome būtent tą berniuką, tačiau kad jis yra Seimo pirmininko sūnus, nežinojome“, – „Ekstra žinioms“ aiškino „VP Reklamos“ atstovai.

Apie tai, kad penkiametis berniukas yra Seimo pirmininko sūnus, agentūra tikina sužinojusi tik tada, kai visa reklaminė medžiaga buvo paruošta.

A.Paulauskas nustebo?

Tuo tarpu Seimo pirmininko patarėjas Ferdinandas Kauzonas tikina apie šį projektą nieko nežinąs.

„Aš galiu pasakyti tik tiek, kad mačiau labai nustebusį Paulauską“, – aiškino F.Kauzonas.

Anot jo, tai, kad Arnas dalyvauja reklaminėje akcijoje, buvo didelė naujiena ir jo tėčiui. Tai kas „prastūmė“ vaiką į reklamą? Žmona Jolanta?

Tačiau su J.Paulauskiene „Ekstra žinioms“ vakar susisiekti nepavyko – ji telefono ragelio nekėlė.

Iš algos nepragyvena?

Kam A.Paulausko šeimai prireikė papildomų pinigų, nežinia – mat šeimos pajamos ir taip nemenkos. Vien Seimo pirmininko alga su priedais mažiausiai yra apie 6000 litų.

Be to, dirba ir A.Paulausko žmona Jolanta – ji yra M.Riomerio universiteto tarptautinių ryšių direkcijos referentė.

Turėtų svarstyti etikos sargai

Seimo etikos ir procedūrų komisijos narys, socialdemokratas Algimantas Salamakinas tikina, kad dėl tokio dalyko A.Paulauskas turėtų žingsniuoti tiesiai į Seimo etikos ir procedūrų komisiją.

„Nesvarbu, ar pasiūlė kažkas filmuotis, ar tai pačių tėvų iniciatyva buvo – mano nuomone, tai prieštarauja etikos normoms.

Jei šios reklamos užsakovai yra „VP Market“ ir „Pieno žvaigždės“, tai galima labai aiškiai įžvelgti interesų konfliktą“, – kalbėjo A.Salamakinas.
„Ekstra žinios“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.