„Žalgiris” sutriuškino Ventspilio ekipą

Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynėse Kauno „Žalgiris” rezultatu 79:60 nugalėjoVentspilio „Ventspils” ekipą ir iškovojo penktąją pergalę.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo varžovai, kurie kėlinuko viduryje pirmavo 13:6. Vis dėlto ketvirtį tritaškiu užbaigęs Vidas Ginevičius sumažino deficitą iki 2 taškų (13:15). Antrajame kėlinuke Ventspilio ekipai pavyko pasiekti dviženklį pranašumą. Prieš didžiją pertrauką Reggie Freemanas pelnė 5 iš eilės kauniečių taškus ir ilsėtis komandos išėjo „Žalgiriui” atsiliekant 33:37.

Antrąją rungtynių dalį Tanoka Beardas pradėjo 7 iš eilės „Žalgirio” taškais ir lietuviai minimaliu skirtumu jau buvo priekyje (40:39). Vėliau „Žalgiris” jau buvo priekyje 5 taškų skirtumu (47:42), tačiau po „Ventspils” legionieriaus tritaškio rezultatas tapo lygus (47:47). Vis dėlto ketvirtį užbaigė du iš eilės R.Freemano tritaškiai ir „Žalgiris” susigrąžino persvarą (55:48).

Paskutiniajame ketvirtyje, po Simono Serapino dvitaškio, kauniečiai įgijo dviženklę persvarą, per likusį laiką ji dar labiau didėjo ir „Žalgiris” iškovojo triuškinančią pergalę.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose žaidė T.Beardas, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius, R.Freemanas – 13, Paulius Jankunas – 11 (5 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius (9 atk. kam.) ir S.Serapinas – po 10, Edas Cota – 5 (4 rez. perd.), Jonas Mačiulis ir Vidas Ginevičius (6 rez. perd.) – po 4, Andrius Aleksandrovas – 2.

Ventspilio klube išsiskyrė Terrance Williamsas – 12 taškų (6 atk. kam.), Janis Blums ir Kristaps Purnis – po 8, Marijus Petravičius (8 atk. kam.) ir Rasheedas Brokenburoughas – po 7.