Baigėsi pirmas „SFL“ sezonas

Nors kitą savaitgalį dar bus žaidžiamos dvi pereinamosios varžybos, visgi pirmasis „Sekmadienio Futbolo Lygos“ sezonas baigėsi šiandien, kai buvo sužaisti paskutiniai susitikimai grupėse. Kovos B divizione pasibaigė prieš savaitę. Ten čempionais tapo „Kapočiai“, o dėl išlikimo turės kovoti „Studentai“. A diviziono čempionas taip pat paaiškėjo praėjusią savaitę. Juo tapo „Prelegentų“ klubas.

Tuo tarpu šiandien paaiškėjo stipriausia C diviziono komanda ir klubų išsidėstymas galutinėje turnyrinėje lentelėje tiek A tiek C divizionuose.

Pakankamai netikėtai baigėsi net dvejos A diviziono varžybos.

Puikiai šiandien rungtyniavusi „Tygelio“ komanda sugebėjo palaužti „Užupį“, kuriam šios varžybos jau nieko nebelemė rezultatu 2-1. „Užupis“ jau buvo užsitikrinęs antrą vietą A divizione, tuo tarpu „Tygelis“ laimėjęs šias varžybas užėmė prizinę trečią vietą.

Dar vienas netikėtumas užfiksuotas „Ventos“ stadione kur pirmavęs „Ozas“, nesugebėjo išlaikyti pergalės savo rankose ir pralaimėjo 1-2 prieš jauną ir ambcingą „Kiemo“ komandą. „Kiemui“ pralaimėjimas prieš „Ozą“ būtų reiškęs, kad jie vėl turėtų žaisti pereinamąsias varžybas prieš tą patį „Viči“ klubą iš Kauno.

„Navigatoriai“ turėjo nugalėti „LiCS“ komandą ir tikėtis, kad „Ozas“ laimės prieš „Kiemą“, tačiau jie padarė tik tai, kas priklausė nuo jų pačių. „LiCS“ buvo sutriuškintas 7-1, tačiau to nepakako, todėl kitą savaitgalį pereinamąsias A-B diviziono rungtynes žais „Navigatorių“ ir „Viči“ komandos.

C divizione tik paskutiniame ture paaiškėjo čempionas. Juo tapo „Krušos“ klubas. Šiandien „Kruša“ vėl nepaliko vilčių „Vovos“ vienuolikei, nugalėdama ją 7-2.

Tuo tarpu „F.1.C.“ nesugebėjo įveikti „Gangų“ komandos, kuriai paskutinis turas jau nieko nelėmė, nes jie jau buvo užsitikrinę trečią vietą. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2.

Taigi sveikinimai „Krušos“ komandai, kuri be pereinamųjų rungtynių keliauja į B divizioną ir sekmės linkime pereinamąsias varžybas su „Studentais“ žaisiančiai „F.1.C.“ vienuolikei.

Visi paskutinio turo rezultatai:

A divizionas

„Ozas“ 1-2 „Kiemas“

„Užupis“ 1-2 „Tygelis“

„Navigatoriai“ 7-1 „LiCS“

C divizionas

„F.1.C.“ 2-2 „Gangai“

„Vova“ 2-7 „Kruša“

Tuo tarpu turnyro organizatoriai norėtų padėkoti, visoms komandoms už dalyvavimą šioje, vos vieną sezoną gyvuojančioje lygoje. Linkime ateityje nepalikti „Sekmadienio Futbolo Lygos“, žaisti savo mėgstamiausią žaidimą ir siekti naujų pergalių.

Augustinas Pakulis

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.