Gelbėtoja Neringa atsisako vaidinti erotiniuose filmuose

Seksualioji TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtoja Neringa Mažeikienė prisipažino seniai svajojanti tapti aktore ir nusifilmuoti rimtoje kino juostoje, tačiau kol kas žavioji šviesiaplaukė sulaukia tik erotinių filmų kūrėjų pasiūlymų.
„Kiek save prisimenu, svajojau tapti aktore. Gaila, kad nugalėjo labiau pragmatiškas požiūris ir ėmiau studijuoti ne aktorystę, o prancūzų kalbą. Tačiau jau mokydamasi Kauno Vytauto Didžiojo universitete supratau, kad prancūzų kalbos studijos – ne tai, ko labiausiai geistų mano širdis. Universitetą sėkmingai baigiau, nes nemėgstu mesti to, ką esu pradėjusi, bet šiemet neiškenčiau ir ėmiau domėtis, kur galėčiau studijuoti aktorystę. Labai nusivyliau, nes aktorinio meistriškumo Lietuvoje galima mokytis tik dieniniuose skyriuose. Tokių studijų niekaip negalėčiau suderinti su darbu „TV pagalboje“, – pasakoja prancūzų kalbos bakalaurė „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė.
Tačiau gelbėtoja ir toliau puoselėja svajonę tapti aktore: „Norėčiau atlikti rimtą vaidmenį nors ir nedideliame, bet rimtame filme. Nedvejodama sutikčiau netgi tapti tamsiaplauke. Deja, kol kas esu gavusi pasiūlymų vaidinti tik erotinėse juostose. Ypač po itin atviros fotosesijos vienam vyrų žurnalui kartu su kolege gelbėtoja Brigita Budginaite. Tačiau erotiniai vaidmenys – ne man“, – šypsosi žavioji blondinė Neringa.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.