„Panevėžys” įveikė Latvijos komandą

Antrose iš eilės Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynėse pergalę pasiekė „Panevėžio” klubas, kuris 76:66 nugalėjo Rygos „Barons” ekipą.

Rungtynes komandos pradėjo apilygiai. Šiek tiek geriau sekėsi latviams, kurie išsiveržė į priekį 7 taškų persvara 13:6. Tačiau panevėžiečiai sužaidė atkarpą 16:2 ir užbaigė pirmąjį kėlinuką turėdami keturių taškų persvarą 19:15. Antrąjį kėlinuką taip pat sėkmingiau pradėjo „Barons” krepšininkai, kurie išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau neilgam, nes du sėkmingi „Panevėžio” ekipos snaiperių tritaškiai grąžino persvarą, kuri išaugo iki šešių taškų – 34:28.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė tritaškiais, po to G.Jankauskas pataikė dvitaškį su pražanga, o po T.Gaidamavičiaus tritaškio persvara pirmą kartą tapo dviženklė – 43:33. 38 metų žaidžiantysis vyriausiasis treneris Ainaras Bagatskis per kelių minučių atkarpą pelnė 7 taškus ir sumažino persvarą iki trijų taškų. Tačiau taiklus S.Kazevičiaus tritaškis padidino skirtumą iki šešių, o kėlinuką užbaigė dar vienas, ketvirtasis, A.Bagatskio tritaškis – 53:50. Paskutinio ketvirčio metu latviai dar bandė pralaužti „Panevėžio” ekipos gynybą, tačiau bet kokie bandymai sumažinti skirtumą buvo nesėkmingi.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Tomas Gaidamavičius, kurio sąskaitoje – 23 taškai (5 atk.kam., 7 rez.perd.), Giedrius Jankauskas – 13, Osvaldas Mačernis ir Aurimas Statkus – po 10, Paulius Staškūnas 8.

Latvijos komandoje rezultatyviausias buvo buvęs žalgirietis Ainaras Bagatskis 21 (5/15 tritaškiai), Michailas Anisimovas 10, Žydrūnas Urbonas 9 (7 atk.kam.), Giedrius Gustas 8 (6 rez.perd., 5 per.kam., 6 išpr.praž.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .