Studentai varžysis Teisės olimpiadoje

Studentų Teisės Olimpiada (STOP 2005) – tai renginys, skirtas visiems Lietuvos aukštųjų universitetinių ir aukštųjų neuniversitetinių mokyklų studentams, studijuojantiems teisę arba ja tiesiog besidomintiems. Olimpiados globėjas – LR teisingumo ministras Gintautas Bužinskas.
Olimpiadoje studentas gali pasisemti patirties, pasitikrinti ir pagilinti turimas žinias, plėsti akiratį, būti pastebėti potencialių darbdavių, atkreipti aukštųjų universitetinių ir aukštųjų neuniversitetinių teisės mokyklų dėmesį į savo sugebėjimus ir poreikius. Nugalėtojai laimės vertingų, rėmėjų įsteigtų prizų.

Šiemet STOP tema – „Šeimos teisė“. Olimpiada vyks dviem etapais: pirmasis – lapkričio 10d. Vilniaus universiteto Teisės fakultete, Mykolo Romerio universitete. Antrasis – lapkričio 19-20 d. Druskininkuose, „Dainavos“ poilsiavietėje. Pirmajame etape studentai spręs 50 klausimų testą. 20 geriausiai pasirodžiusiųjų pateks į antrąjį etapą, kuris susideda iš 2 dalių: pirmąją dieną Druskininkuose vyks rašto darbas, antrąją – teisminio proceso inscenizacija. Antrajame etape studentų darbus ir retorinius sugebėjimus vertins kompetentinga, iš teisininkų praktikų sudaryta komisija. Pagal pasiektus rezultatus bus skaičiuojami dalyvių, o taip pat ir teisės mokyklų, kurias jie atstovauja, reitingai.

Dalyvių registracija vyksta nuo spalio 1 d. Registruotis galima užpildžius dalyvio anketą ir ją atnešus į ELSA Lietuva, ELSA Vilnius arba ELSA MRU patalpas ar atsiuntus anketą el.paštu (info@stop2005.info). Elektroninę registracijos formą bei daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje www.stop2005.info

Studentų teisės olimpiadą organizuoja Europos Studentų Teisininkų Asociacija (The European Law Students’Association, toliau – ELSA), kuri yra didžiausia teisės studentų ir jaunųjų teisininkų organizacija Europoje.

ELSA Lietuva (Europos Studentų Teisininkų Asociacijos Lietuvos Nacionalinė Grupė) yra nepriklausoma, nepolitinė, studentų valdoma visuomeninė organizacija. ELSA Lietuva organizuoja tokius nacionalinius projektus kaip Studentų teisės olimpiada, teisminio proceso inscenizacija „STart“, įvairius seminarus ir konferencijas, skirtas ne tik studentams teisininkams. 2005m. pavasarį ELSA Lietuva teko garbė suorganizuoti Tarptautinės ELSA Tarybos susirinkimą Vilniuje, sulaukusį išskirtinio dėmesio, kuriame dalyvavo daugiau kaip 180 ELSA narių iš 31 Europos valstybės.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Švietimas su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.