Panevėžiečio laukia profesionalumo išbandymas

Rytoj tiesioginiame tv3 eteryje muzikinio realybės šou „Dangus“ savaitės finale pagaliau dainuos ir panevėžietis Virgilijus Valuntonis. Jis atliks „dangaus akademijos“ rektoriaus Andriaus Mamontovo paskirtą grupės „a-studio“ dainą „išskrendu“. Būtent tądien ir paaiškės, ar pavyks panevėžiečiui dar pasilikti šiame prieštaringai vertinamame realybės šou.
Šeštadienio vakarą Virgilijaus Valuntonio konkurentais bus kiti realybės šou dalyviai: Jonas su „Lemon Joy“ daina „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, grupės „Antis“ dainą „Alyvos“ ruošiantis Natas, Laura su Mike Oldfieldo „Moonlight Shadow“ lietuviška versija ir Augustė su grupės „No Doubt“ daina „Don‘t Speak“. Tądien dainuos ir fantomu paskirtas Gediminas Joe Dassino „Eliziejaus laukų“ lietuvišką versiją.

„Dangaus“ finalininkus vertins savaitės finalo komisija, kurią sudarys Lietuvos kultūros ministras Vladimiras Prudnikovas, dainininkė Janina Miščiukaitė ir radijo stoties „Radiocentras“ programų direktorius Donatas Bučelis.

Vyrų grupėje – vyriausias

—————————-

Muzikinio realybės šou vyrų grupėje panevėžietis V.Valuntonis – vyriausias. Kaip bandantis tapti žvaigžde atlikėjas sako: „Esu Kristaus amžiaus. Man 33 metai. Dvejais metais vyresnė tik Laura, bet draugiškoje šou dalyvių grupėje nesijaučiu esąs už juos vyresnis“.

Vakar PB buvo suteiktos išskirtinės teisės pakalbinti telefonu vienintelį panevėžietį, dalyvaujantį realybės šou „Dangus“. V.Valuntonis neslėpė, kad dalyvauti prieštaringai vertinamame muzikiniame realybės šou nusprendė norėdamas išbandyti save. „Norėjau patikrinti savo dainavimo galimybes. Be to, tai mano naujas gyvenimo etapas. Svarbu sužinoti, kuriuo keliu reikia eiti ir ar teisingą kryptį pasirinkau“, – PB telefonu teigė V.Valuntonis.

Apie nelaimę nebekalba

—————————

Realybės šou komisija neslėpė, kad panevėžietį V.Valuntonį dalyvauti į šį žaidimą pasirinko dėl liūdnai pagarsėjusios praėjusių metų istorijos. Primename, kad pernai iš gyvenimo neaiškiomis aplinkybėmis pasitraukė panevėžiečio žmona Kristina.

Pats V.Valuntonis apie šią nelaimę kalbėti su PB nepanoro. „Nenoriu apie tai nė prisiminti. Tai mano asmeninis gyvenimas, o kalbos tik aitrina gyvenimo padarytas žaizdas“, – teigė realybės šou dalyvis.

Vakar telefonu kalbintas V.Valuntonis pripažino, kad pasiilgsta namuose paliktų vaikų: sūnaus ir mirusios žmonos dukros. „Nors „Danguje“ dar esu tik dvi savaitės, jau spėjau pasiilgti jų. Tikiuosi, kad vaikai atvažiuos manęs aplankyti“, – sakė V.Valuntonis.

Padeda kitiems dalyviams

——————————

Praėjusį šeštadienį finale pasirodžiusio realybės šou Vaido daina „Myliu“ yra kol kas geriausiai atlikta žvaigždėmis ketinančių tapti jaunuolių daina. „Myliu“ jau skamba radijo stoties „Radiocentras“ eteryje. Po pirmojo „Dangaus“ savaitės finalo visi sveikino Vaidą už puikiai parengtą ir atliktą dainą. Tačiau mažai kas žino, kad yra žmonių, kurie tyliai šypsosi kito šlovės šešėlyje. Panevėžietis Virgilijus padėjo Vaidui pasiruošti finalui. PB V.Valuntonis neslėpė, kad finalo koncerto metu itin jaudinosi, kaip pasiseks kolegai Vaidui.

Paklaustas, ar nevertėjo daugiau rūpintis savimi, nes neaišku, kaip pasibaigs rytoj vyksiantis antrasis savaitės finalas, V.Valuntonis tikino nė nepagalvojąs galįs elgtis kitaip. „Esu draugiškoje kompanijoje ir jei galiu padėti, kodėl to nepadaryti. Jokios pompastikos nėra. Džiaugiuosi, kad padėjau Vaidui, o jis puikiai atliko paskirtą dainą“.

Uždara erdvė neslegia

————————–

Dainininko iš Panevėžio uždara erdvė, kurioje jie gyvena, repetuoja, neslegia. „Patalpos didelės ir gerai įrengtos. Komfortas užtikrintas. Kol kas nejaučiu esąs uždarytas. Norėdamas pabūti vienas, visada rasi vietą pamąstyti. Patalpose dideli langai, o pro juos matyti puiki sostinės panorama. Yra kur akis paganyti. Norėdami geriau matyti, galime naudotis žiūronais“, – apie gyvenimo sąlygas „Danguje“ pasakojo V.Valuntonis.

Netikėta staigmena

———————-

Po pirmojo savaitės finalo koncerto „Dangaus akademijos“ rektorius Andrius Mamontovas pateikė panevėžiečiui netikėtą staigmeną. „Visi mūsų dėstytojai įdėmiai seka jūsų darbą. Virgi, už tai, kad labiausiai padėjai ruoštis draugams, kūrei jiems aranžuotes, grojai repeticijose, negailėjai patarimų, tau skiriama 12 taškų“, – nustebusiam panevėžiečiui apie taisykles pasakojo rektorius A.Mamontovas.

Plodami Virgiui, „Dangaus akademijos“ studentai dar labiau suprato ir tai, jog rinkti komisijos bei publikos simpatijas, o kartu ir taškus, yra labai svarbu. „Dangaus“ žvaigžde taps ne tas, kas ilgiausiai išbus 33-iajame Vilniaus mados ir stiliaus centro „Europa“ aukšte, bet tas, kas surinks daugiausia taškų. Kiekvienas komisijos narys penkių finalo solistų pasirodymus vertina 12, 10, 8 arba 0 balų.

Parinktą dainą pritaikys sau

——————————–

Rytoj vyksiančiame savaitės finalo koncerte Virgilijus Valuntonis turės atlikti A.Mamantovo paskirtą grupės „A-Studio“ dainą „Išskrendu“. Paklaustas, ar negeriau atlikti dainą, kurią pats pasirenki, panevėžietis atsakė: „Tokios žaidimo taisyklės. Tačiau parinktą dainą juk prisitaikai sau pagal charakterį. Repetuoji kartu su žinomais šalyje atlikėjais Steponu Januška bei Nijole Macijauskaite. Manau, man skirtą dainą atliksiu gerai, o jos atlikimą įvertins ne tik komisija, bet ir televizijos žiūrovai“.

Raimonda Mikučionytė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.