Mažametės žudikui – įkalinimas iki gyvos galvos

Vakar Vilniaus apygardos teismas padėjo tašką praėjusių metų vasarą Druskininkus sukrėtusios tragedijos byloje. Kartą už vagystę lygtinai teistam 24 metų Virginijui Gaveliui už žiaurių nusikaltimą teisėjų kolegija skyrė griežčiausią bausmę – įkalinimą iki gyvos galvos.
Teismas Gavelį pripažino kaltu dėl pasikėsinimo išžaginti mažametę, jos seksualinio prievartavimo bei itin žiauraus nužudymo, siekiant nuslėpti anksčiau padarytą nusikaltimą. Per uždarus teismo posėdžius Gavelis buvo itin nešnekus – visąlaik nuleidęs galvą šaltakraujis žudikas bandė apsimesti nepakaltinamu, bet šią jo gynybos versiją netrukus paneigė teismo medicinos ekspertai.

Tragedija Druskininkus sukrėtė praėjusių metų rugpjūčio 20-ąją. Kurorto centre esančio miško brūzgynuose buvo rasta žiauriai nužudyta trylikametė Milda G. Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad mergaitė mirė nukraujavusi – jos kūnas buvo nusėtas dauginėmis durtinėmis ir pjautinėmis žaizdomis. „Net nežinau, kodėl taip atsitiko“, – teisėjų paklaustas, kodėl nužudė mažametę, tepasakė Gavelis.

Dainius Sinkevičius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Mažametės žudikui – įkalinimas iki gyvos galvos"

  1. geta

    dar pakankinti gerai ji reiketu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.