Savaitgalį – staigmenos „Premier” lygoje

Savaitgalį Anglijos Premier lygoje buvo sužaisti devyni septintojo turo susitikimai. Po jų lyderis nepasikeitė – ir toliau užtikrintai pirmauja Londono „Chelsea”, iškovojęs visas septynes pergales.

Šeštadienį Jose Mourinho auklėtiniai namie 2-1 įveikė Birmingemo „Aston Villa”. Svečiai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo, tačiau rezultatą netrukus išlygino saugas Frankas Lampardas. 75 minutę vienas geriausių Anglijos rinktinės saugų ir persvėrė rezultatą realizuodamas 11 metrų baudinį.

Ir toliau buksuoja kiti čempionato favoritai. „Man Utd” gimtajame Old Trafford stadione netikėtai 1-2 nusileido vos 12 pozicijoje žengiančiam „Blackburn” klubui. 2004 metų šalies čempionas Londono „Arsenal” taip pat prarado du taškus, sužaidęs lygiosiomis 0-0 su lygoje sėkmingai debiutuojančia West Ham vienuolike.

Tuo tarpu stipriausias praėjusio sezono Europos klubas „Liverpool” iškovojo jau ketvirtąsias lygiąsias šiame sezone. Rafaelio Benitezo vadovaujama ekipa svečiuose dėka Djibrillo Cisse rungtynių pabaigoje realizuoto 11 metrų baudinio išplėšė tašką mače su „Birmingham”. Liverpulio ekipa, per penkis mačus pelniusi 7 taškus, žengia tik 13 vietoje.

Toliau sėkmingai rungtyniauja „Charlton”. Dar vienas Londono klubas, savaitgalį įveikęs „W.B.A.”, per šešis mačus patyrė vos vieną pralaimėjimą ir įsitvirtino antroje vietoje. Įkandin šio klubo žengia „Bolton”, taip pat nugalėjęs savo varžovus iš Portsmouto, ir per septynis mačus surinkęs 14 taškų.