Tarptautiniame jaunimo bokso turnyre ir lietuvių pergalės

Š. m. rugsėjo 22-25 d.d. Cottbus (Vokietija) vyko 12-asis tarptautinis jaunimo bokso turnyras, kuriame dalyvavo Rusijos, Lenkijos, Lietuvos ir penkių Vokietijos sporto internatų jaunimo rinktinės. Viso turnyre dalyvavo 65 boksininkai.
Lietuvai atstovavo šių metų Europos jaunių čempionato prizininkai: Vitalijus Solovjovas (46 kg), Egidijus Kavaliauskas (60 kg) bei Kauno r. atstovai: Aurimas Jančiauskas (64 kg), Edgaras Jovaiša (69 kg), Kauno m. SM „Gaja” boksininkas Paulius Kasiulevičius (81 kg) ir Jonavos r. SC auklėtinis Kęstutis Antanavičius (57 kg).
Sėkmingiausiai turnyre pasirodė V. Solovjovas (Kauno m. SM „Gaja”), kuris pakeliui į finalą nugalėjo S. Mamedov (Vokietija), M. Mingalijev (Vokietija) ir finale įveikęs Rusijos boksininką A. Kožemekin užėmė pirmąją vietą.
Antrąją vietą turnyre iškovojo E. Kavaliauskas (Kauno r. SM) nugalėjęs K. Paškovskij (Lenkija), S. Cepa (Vokietija), tačiau finale nusileido Vokietijos boksininkui J. Kruger.
Trečias buvo A. Jančiauskas (Kauno r. SM), pirmoje kovoje įveikęs Lenkijos boksininką M. Gurgaš, bet pusfinalyje pralaimėjęs R. Ziebe (Vokietija).
Šis turnyras buvo paskutinis jėgų patikrinimas prieš spalio 9-19 d.d. Liverpulyje (Anglija) įvyksiantį Pasaulio jaunių bokso čempionatą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .