„ThinkPad X41 Tablet“ – lengviausias nešiojamasis kompiuteris su elektroniniu bloknotu

Nešiojamųjų kompiuterių „ThinkPad“ šeimą greitai papildys naujausias modelis „ThinkPad X41 Tablet“. Tai lengviausias, ploniausias ir saugiausias nešiojamasis kompiuteris su elektroniniu bloknotu. Šis modelis – pirmasis iš nešiojamųjų kompiuterių, pateikiamas rinkai po to, kai IBM asmeninių kompiuterių padalinį įsigijo kompanija „Lenovo“.

Elektroninis bloknotas leidžia ranka rašyti specialiu rašikliu, o parašytas tekstas atsiduria kompiuterio ekrane. „ThinkPad X41 Tablet“ įdiegti sprendimai gerokai išplečia naudojimosi kompiuteriniais bloknotais galimybes. Anksčiau vartotojai turėdavo pasirinkti – arba nešiotis itin sunkius įrenginius, kuriuose yra ir elektroninio bloknoto ekranas, ir klaviatūra, arba nešiotis lengvesnius, tačiau neturinčius klaviatūros kompiuterinius bloknotus.

Naujajame „ThinkPad X41 Tablet“ sujungtos visos savybės – jis turi ploną elektroninio bloknoto ekraną, pilną klaviatūrą bei yra itin lengvas. Sveriantis apie 1,5 kg, esantis vos 2,9 cm storio ir turintis 12 colių monitorių, ThinkPad X41 Tablet“ yra 20 proc. lengvesnis už artimiausius savo konkurentus.

Itin lankstus elektroninio bloknoto ir asmeninio kompiuterio savybėmis išsiskiriantis modelis leidžia dirbti dviem būdais – atlenkus monitorių, jis tampa patogiu bloknotu, kuriame rašoma elektroniniu rašikliu arba, monitorių grąžinus į vietą, „ThinkPad X41 Tablet“ tampa patogiu nešiojamuoju kompiuteriu. Šio modelio monitoriuje vaizdas aiškiai matomas 170 laipsnių kampu, kompiuteris apsaugotas pirštų atspaudus nuskaitančiu įrenginiu, o modelio sistemų ir bevielio ryšio patikimumą užtikrina naujausia „ThinkVantage“ technologijos versija. „ThinkPad X41 Tablet“ ne tik yra gerokai lengvesnis už kitus nešiojamuosius kompiuterius su elektroniniais bloknotais, bet ir išsiskiria ilgiausiai veikiančia baterija. Atskiros modelio modifikacijos galimos su 6,3 valandos arba net 8,5 valandos veikiančiomis baterijomis.

„ThinkPad X41 Tablet“ galima labai greitai paversti dar galingesniu darbo įrankiu, naudojantis kompiuterio galimybes išplečiančiu „ThinkPad X4 Dock“ lizdu. Šis kompiuterio lizdas palengvina laidų tvarkymą ir suteikia daugiau jungčių, pavyzdžiui galimybę prijungti „Ultrabay Slim“ formato akumuliatorių, dar labiau pailginantį darbo, neįjungus į elektros tinklą, trukmę.

Šis „ThinkPad“ modelis, anot gamintojų, yra itin patogus draudimo bendrovių žalos įvertinimo ekspertams. Nuvykęs pas klientą, kurio automobilis patyrė avariją, ekspertas gali nufotografuoti sudaužytą automobilį, nuotraukas perkelti į kompiuterį, elektroniniame bloknote ranka užpildyti pareiškimo formą bei aprašyti prie jos pateikiamas nuotraukas. Tada bevieliu ryšiu gali saugiai prisijungti prie bendrovės duomenų bazės ir patikrinti ankstesnius įrašus apie klientą. Užpildytą formą ekspertas siunčia į žalos atlyginimo skyrių, iš kur per kelias minutes gauna atsakymą, patvirtinantį, ar žala gali būti atlyginta. Atsiųstą kvitą jis iškart atspausdina, per „Bluetooth“ prisijungęs prie nešiojamojo spausdintuvo, įteikia kvitą klientui ir gali keliauti toliau, nes nebereikia sugrįžti į būstinę su šūsnimi popierių.

„ThinkPad X41 Tablet“ nauda akivaizdi ir per įvairius posėdžius bei konferencijas, nes skubiai, klausantis pranešimo, ranka pasižymėtos pastabos iškart atsiduria nešiojamajame kompiuteryje.

Šį kompiuterį Lietuvoje bus galima įsigyti nuo liepos mėnesio. Jis kainuos apie 6890 Lt (be PVM).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.