Išpopuliarėti norintis pedagogas pozuos su apsinuoginusia moksleive

Pedagogas pozuos fotografui su apsinuoginusia moksleive – tokioje fotosesijoje artimiausiu metu žada dalyvauti jaunas ir labai išpopuliarėti norintis Panevėžio atlikėjas Svajūnas Mackevičius – Swajus.

„To Lietuvoje dar nebuvo“, – sakoma apie šią fotosesiją. Kol kas jos detalės neatskleidžiamos. Žinoma tik tiek, kad dainininkas Swajus pozuos nuotraukoms su grožio konkurso konkurso „Mis Aukštaitija-2005“ dalyve, pagarsėjusia po to, kai konkurso metu šokdama striptizą apsinuogino. Teigiama, kad ji apsinuogins ir šįsyk, bet nuotraukos esą nebus vulgarios.

Įdomu tai, kad ši drąsi mergina yra dar tik vienuoliktos klasės moksleivė, o dainininkas Swajus – muzikos mokytojas, praėjusį penktadienį Šiaulių universitete apsigynęs bakalauro laipsnį. Tiesa, savo poelgiu grožio konkurse žiniasklaidos dėmesį patraukusi mergina nėra paties Swajaus mokinė – nors netrukus ir gaus aukštojo mokslo diplomą, vaikinas pedagogu dirbti nenori, nes kur kas geriau jaučiasi dainuodamas. Tačiau Swajus kadaise pats mokėsi ir baigė tą pačią Panevėžio mokyklą.

Swajus nė neslepia, kad bando išgarsėti skandalais – anot jo, tai jokia naujiena, nes panašiais būdais į muzikinį olimpą skverbiasi ir kiti pradedantieji Lietuvos bei užsienio atlikėjai.

„Šiais laikais be skandalų neapsieisi. Vien su muzika sunku išpopuliarėti – radijo stotys dainų groti nenori, į koncertus nekviečia, nes reikia reklamos. Žmonės turi apie tave žinoti. Tad tenka pasinaudoti skandalais“, – atvirauja Swajus.

Vaikinas pripažįsta, kad šios fotosesijos idėja priklauso ne jam ir kad jis joje dalyvaus ne itin tuo džiaugdamasis. „Neblogai skamba – aš pedagogas, o ji – moksleivė… Nesu toks drąsus – bijau, kad užsitrauksiu bėdą, – šypteli pašnekovas. – Bandžiau išsisukti, bet nepavyko. Na, ką padarysi.“

Nors tai ir prieštarauja jo moralinėms nuostatoms, dėl populiarumo Swajus pasiryžtų ir pats apsinuoginti. Ar to prireiks šioje fotosesijoje, atlikėjas dar negalėjo pasakyti, tačiau tvirtino, kad „iki tam tikros ribos“ galėtų nusimesti drabužėlius.

„Ką dar padaryčiau dėl muzikos? Daug esu pasiryžęs padaryti. Mano gyvenime buvo etapų, kai norėjau spjauti į muziką, bet vis tiek prie jos sugrįžau. Tiesiog tai yra veikla, kuri man patinka. Man patinka rašyti dainas, ir labai gera žinoti, kad kažkas jų klausosi“, – kalbėjo dar 2001 metais muzikinę karjerą pradėjęs Swajus, kurį laiką grojęs savo vardu pavadintoje grupėje, o neseniai nutaręs siekti pripažinimo kaip solistas. Prieš dvejus metus grupė „Swajus“ keliuose Panevėžio ir Aukštaitijos muzikiniuose apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia grupe.

Prieštaringų vertinimų sulaukė ir ankstesnė Swajaus fotosesija, kuri buvo skirta jo ir reperio Si-B naujausio singlo „Intrigante“ pasirodymui. Swajus fotografavosi vilkėdamas vienuolio drabužiais, rankose laikė kryžių, pistoletą, o po kojomis buvo pamynęs vyrų žurnalą.

„Esu tikintis, bijojau įžeisti ir tikrai nenorėjau pasityčioti iš religijos. Ši fotosesija turėjo gilesnę prasmę nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Idėja buvo tokia – ir po vienuolio drabužiais gali slėptis ginklas. Norėjau pasakyti, kad šiais laikais niekuo negalima pasitikėti. Bent jau aš nesu patiklus žmogus“, – aiškino Swajus.

Swajus jau yra bendradarbiavęs su atlikėjomis Agnieška ir Rūta Lukoševičiūte, o dabar jam naują singlą prodiusuoja Deivis, tačiau vaikinas apgailestauja, kad jo muzika kol kas yra žinoma tik provincijoje.

„Labai noriu pralaužti ledus ir tikiuosi, kad man tai pavyks“, – sako Swajus. Jis viliasi, jog kada nors galės pragyventi iš muzikos. Vienas iš artimiausių atlikėjo planų – išleisti savo debiutinį albumą.

Giedrė Petkevičiūtė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , .

7 atsiliepimai į "Išpopuliarėti norintis pedagogas pozuos su apsinuoginusia moksleive"

 1. WW

  tai tegul ir nesivadina pedagogu, jei net nezada dirbti.

 2. pedagogas

  Tegu tiesiai sviesiai ir pasako ko jam nuo jos reikia.

 3. wwww

  komentaras be komentarų 😉

 4. sunku cia ka nors pakomentuoti...

  taip taip

 5. pedagogas

  Tai dar nepasake?

 6. Morta

  Vargas tau, Lietuvos mokykla. Ar ta mergina mazais papais jau pilnamete?

 7. mmmmm

  vargsas zmogelis…geda, kad save dar muzikantu vadina..toks menkas isprusimas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.