Švęsk gimtadienį teatre!

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras šį sezoną taip pat kviečia švęsti gimtadienį teatre!
Sveikindami solenizantus jų šventės proga, gimimo dieną jiems dovanojame nemokamą bilietą į spektaklį, o jo svečiams – bilietus su 30% nuolaida (išskyrus premjeras, renginius Kamerinėje salėje bei Naujametį vakarą). Bare Jūsų pageidavimu rezervuosime staliuką.

Neabejojame, tai bus įsimintiniausias gimtadienis Jums ir Jūsų svečiams!

Penki+ – naujasis teatro abonementas visam sezonui!

Pagaliau paskelbtas viso sezono repertuaras. Imkite ir skaitykite, galvokite ir planuokite, nes šiemet pirmą kartą turite tokią galimybę – rinktis spektaklius visam sezonui. Naujasis teatro abonementas 5+ taip pat pirmą kartą suplanuotas visiems metams. Tai abonementas, jūsų pasirinkimu sudarytas iš penkių ar daugiau spektaklių viso sezono metu, išskyrus premjeras. Ir nuolaidos – iš tiesų karališkos. Spektakliams, kuriuos pasirinksite šį pusmetį, dovanojame 20% nuolaidą, 2006 m. pavasario spektakliams – net 40 %. Kviečiame pradžiuginti ir vaikus – įsigykite vaikiškų sekmadieninių spektaklių abonementą 5+ sekmadieniai. Jame numatytos nuolaidos pirmojo pusmečio spektakliams – 10%, antrojo pusmečio – 20%.
Įsigyti abonementą kviečiame teatro kasose, arba internete www.opera.lt. Abonementų akcija vyks iki lapkričio 1 d., tačiau neatidėkite šių malonių rūpesčių spalio pabaigai – teatro kasininkės bus Jums dėkingos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.